×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
20. februāris, 2014
Drukāt

Advokāts par nomelnošanu iesūdzējis tiesā “Volstrītas vilka” veidotājus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Leonardo DiCaprio is Jordan Belfort in THE WOLF OF WALL STREET, from Paramount Pictures and Red Granite Pictures. TWOWS-06309R

Advokāts uzskata, ka ir nomelnots režisora Mārtina Skorsēzes jaunākajā filmā “The Wolf of Wall Street” (“Volstrītas vilks”), un pieprasa tās atsaukšanu no kinoteātriem.

Endrū Grīns arī pieprasa “vismaz” 25 miljonu ASV dolāru (18,2 miljonu eiro) kompensāciju, jo kinolentes veidotāji esot viņu attēlojuši kā “noziedznieku, narkomānu, deģenerātu un samaitātu cilvēku bez morāles un ētikas”.

Filma, kas šogad pretendē uz piecām “Oskara” balvām, balstīta uz izbijušā brokera Džordana Belforta 2007.gada memuāriem. Grīns 90. gados bija Belforta firmas korporatīvo finanšu daļas vadītājs.

Aktiera Pola Džefrija Bīrna varonis Nikijs Koskovs, neapšaubāmi, veidots pēc Grīna līdzības, advokāts raksta tiesā iesniegtajā sūdzībā.

“Vienā ainā Grīna varonis noskuj sievietes galvu, jo Džordana Belforta varonis norāda, ka viņai par to tikuši piedāvāti 10 000 dolāri (7300 eiro),” teikts lietas materiālos.

Citā ainā parādīts, ka Grīnam līdzīgais varonis esot apcietināts kopā ar šveiciešu baņķieri un ka viņš esot organizējis tā tikšanos ar Belfortu, lai atmazgātu naudu.

“Vēl citā Grīna varonis šņauc kokaīnu kompānijas telpās darba laikā,” uzskaitīts sūdzībā. “Filmā ir vēl vairākas ainas, kurās viņa varonis attēlots kā pārgalvīgs un izvirtis. Vairākās epizodēs viņš piekopj seksuālas attiecības ar prostitūtu.”

Filma esot “uz visiem laikiem iedragājusi” Grīna reputāciju, parādot viņu kā “noziedznieku, narkomānu un sieviešu nīdēju”.

“Grīna kungs mūžam tiks saistīts ar filmā attēlotajiem noziegumiem un nicināmo uzvedību, lai gan viņš nekad nav ticis pratināts, apsūdzēts, ieslodzīts vai arestēts par kinolentē atveidoto nelikumīgo un nepieņemamo uzvedību,” teikts tiesas dokumentos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+