Ekonomika
Bizness

Advokātu birojs komentē interešu konflikta situāciju “Olainfarm” un “Grindeks”0


“Olainfarm” un “Grindeks”
“Olainfarm” un “Grindeks”
Foto: LETA. Kolāža: “LA.lv”

Aizvadītās nedēļas nogalē medijos parādījās ziņas saistībā ar zvērinātu advokātu biroja „Rebenoks un Vilders” klientiem, pieminot gan uzņēmuma „Olainfarm” akcionārus, gan arī advokātu biroja iepriekš veiksmīgi risinātas tiesvedības.

Tika minēts, ka biroja „Rebenoks un Vilders” pārstāvji Pāvels Rebenoks un Mārtiņš Krieķis, kuri aizvadītajā nedēļā ievēlēti AS „Olainfarm” padomē, turpina pārstāvēt AS “Grindeks” akcionāru Kirovu Lipmanu tiesvedībās ar AS „Grindeks” mazākuma akcionāriem.

Saistībā ar mediju izteiktajiem pieņēmumiem biroja pārstāvji norāda, ka zvērinātu advokātu birojs „Rebenoks un Vilders” ir viens no veiksmīgākajiem universālajiem advokātu birojiem Latvijā ar plašu klientu loku.

Saistītie raksti

Šādā situācijā mēģinājumus saistīt dažādas personas tikai tāpēc, ka tās izvēlējušās veiksmīga un profesionāla advokātu biroja pakalpojumus, var salīdzināt ar vēlmi saistīt jebkura cita vispāratzītu kvalitatīvu pakalpojumu sniedzēja klientus.

Nekonkrētu pieņēmumu formā izteiktajām norādēm par iespējamu interešu konflikta situāciju nav nekāda pamata.

Zvērinātu advokātu birojs „Rebenoks un Vilders” un tā partneri stingri ievēro gan Latvijas Zvērinātu advokātu Ētikas kodeksu, gan Starptautiskās advokātu asociācijas Starptautisko advokātu ētikas kodeksu.

LA.lv