×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
1. septembris, 2014
Drukāt

“Aerodium” jaunā vēja tunelī investē 500 000 eiro

Foto - LETAFoto - LETA

No šodienas apmeklētājiem ir atvērts jauns “Aerodium” vēja tunelis Siguldā, kura izveidē investēti 500 000 eiro, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Aerodium” pārstāvji.

SIA “Aerodium Technologies” valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns stāsta, ka uzņēmums šā gada janvārī izīrēja iepriekšējo Siguldas “Aerodium” vēja tuneli Bahreinas avio šovam, kur to noskatīja un iegādājās Dubaijas šeihs Mohameds bin Rašids al Maktūms. Patlaban šis vēja tunelis tiek izmantots izpletņlēcēju bāzē “Skydive Dubai”.

“Kopš brīža, kad vēja tunelis tika pārdots, uzsākām jaunā vēja tuneļa modeļa izstrādi un ražošanu. Jaunais vēja tunelis “O2 Silence” ir pasaulē pirmais šāda veida tunelis, un tas ir ievērojams ar to, ka ir klusāks, ātrāks un drošāks, salīdzinot ar citiem atvērtā tipa tuneļiem. Šāda vēja tuneļa izveidē mēs investējām ap 500 000 eiro,” atzina Beitāns.

Vēja tuneļa ātrums nodrošina iespēju tajā trenēties profesionālajiem lidotājiem un izpletņlēcējiem, kā arī sniedz iespēju vēja tuneli lietot klientiem ar svaru virs 130 kilogramiem.

Beitāns informēja, ka jaunais vēja tuneļa modelis uzņēmumam pavērs plašākas iespējas iekarot starptautisko tirgu. Šāda veida vēja tuneli daudz biežāk varēs izmantot lidošanas šovos pilsētu centros, klientu apkalpošanai publiskās vietās. Novembrī jaunā vēja tuneļa iekārtas koncepts tiks prezentēts vienā no lielākajām atrakciju izstādēm ASV. Pēc uzņēmēja teiktā, jau tagad ir vairāki potenciālie klienti, kuri vēlas iegādāties šāda veida iekārtu.

“Aerodium Technologies” turpina iekarot pasaules tirgu un šajā gadā strādā pie jauniem projektiem Ķīnā, Ukrainā, Dienvidkorejā, Slovēnijā, Peru, Argentīnā, Taizemē u.c. Uzņēmums daudz investē jaunu tehnoloģiju attīstībā, kas vēl vairāk sniegs iespējas jaunu tirgu iekarošanā.

“Aerodium Technologies” dibināta 2012.gada 23.augustā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2000 latu (2846 eiro). 85% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Iritai Kukojai, bet 15% – Uldim Baumanim, kurš ir arī uzņēmuma valdes loceklis. “Aerodium Technologies” valdes priekšsēdētājs ir Beitāns.

Kā liecina SIA “Firmas.lv” informācija, “Aerodium Technologies” 2013.gadu noslēdza ar 1 786 495 eiro apgrozījumu un 152 608 eiro peļņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+