×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. februāris, 2016
Drukāt

Afganistānai jāaptur bēgļu plūsma (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs

Vācija turpinās sniegt palīdzību Afganistānai drošības jomā vienīgi tad, ja tiks apturēta afgāņu masveida migrācija uz Vāciju, paziņojis Vācijas iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs.

“Mēs paliksim šeit tik ilgi, cik tas ir nepieciešams. Bet mēs arī sagaidām, ka Afganistānas iedzīvotāji paliek šeit,” uzturoties vizītē Kabulā, sacīja ministrs. Daudzi vācieši vaicā, kā tas var būt, ka Vācijā ierodas daudzi afgāņi un pieprasa patvērumu un vienlaikus Vācija sniedz drošības atbalstu Afganistānā, norādīja de Mezjērs. “Mēs gribam, lai bēgļu pieplūdums tiktu apturēts,” viņš piebilda. Ministrs arī centās kliedēt baumas, kuru dēļ afgāņi ierodas Vācijā ar veltām cerībām. “Vācijā nav sagaidīšanas naudas. Nav garantijas dabūt darbu vai dzīvokli,” viņš sacīja, mudinot afgāņus neticēt cilvēku kontrabandistu propagandai. Afgāņu deportācija no Vācijas tiks aktivizēta, solīja ministrs. Nelegālie imigranti atpakaļ Afganistānā tiks nogādāti, izmantojot esošos aviomaršrutus, kā arī ar līgumreisiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tālāk par turciju un grieķiju, Neviens bēglis nedrīkst nokļūt! Momentāli ir šī vājprāta plūsma, Mēris jāapstādina! Un tie kuri ar atplēstām rokām uzņēma visus viņus Vācijā, Austrijā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, lai tie paši arī savāc visus atvilkušos bēgļus un nogādā viņus atpakaļ viņu dzimtenē!

Draugiem Facebook Twitter Google+