×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. decembris, 2012
Drukāt

Afganistānas galvaspilsētā ugunsgrēks noposta tirgu

kabulaugunsgr

Milzīgs ugunsgrēks Afganistānas galvaspilsētas Kabulas komerciālajā centrā svētdien pārņēma tirgu, iznīcinot simtiem tirdzniecības vietu, paziņoja vietējā policija un aculiecinieki, piebilstot, ka ugunsgrēka dēļ notikusi evakuācija no netālu esošā valūtas maiņas punkta.

Nav informācijas, ka ugunsgrēks, kas izcēlās agrās rīta stundās, ir prasījis arī kādu cilvēka dzīvību, tomēr tas ir iznīcinājis lielāko daļu no apģērbu tirgus 500 tirdzniecības vietām, paziņoja Kabulas ugunsdzēsības dienesta amatpersonas.

Kāda dienesta amatpersona, kas nevēlējās atklāt savu vārdu, teica, ka visticamāk ugunsgrēka cēlonis ir elektrības īssavienojums Ugunsgrēku dzēst palīgā tika izsaukti NATO un Afganistānas bruņoto spēku ugunsdzēsības speciālisti.

Kabulas policijas pārstāvis, kas arī vēlējās palikt anonīms, stāstīja, ka notika cilvēku evakuācija netālu no tirgus esošajā valūtas maiņas punktā, kas ir lielākais kara novārdzinātajā valstī, jo liesmas pietuvojās tā ārējām sienām.

“Policija palīdzēja evakuēt cilvēkus no valūtas maiņas punkta un pārvietot naudu uz drošāku vietu,” piebilda policijas pārstāvis

Afganistānas galvaspilsētā, kurā dzīvo ap pieciem miljoniem cilvēku, ir slikta ugunsdrošības situācija, lai gan ugunsdzēsības dienests ir saņēmis starptautisko palīdzību kopš 2001.gada nogalē valstī tika ievesti NATO bruņoto spēki ASV vadībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+