×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. decembris, 2012
Drukāt

Afleks noliedz baumas par kandidēšanu uz Senātu

afleks9403416

ASV kinoaktieris un režisors Bens Afleks (attēlā no labās) noliedzis baumas, ka viņš grasītos kandidēt uz Savienoto Valstu Senāta vietu, kas atbrīvosies, ja par valsts sekretāru kļūs pašreizējais Masačūsetsas senators Džons Kerijs (attēlā no kreisās).

Minējumi par Afleka iespējamo kandidēšanu sāka izplatīties pagājušajā nedēļā, kad viņš sniedza liecības ASV Kongresā par zvērībām Kongo Demokrātiskajā Republikā.

Vienlaikus izskanēja ziņas, ka prezidents Baraks Obama valsts sekretāra amatam ir izraudzījies senatoru Keriju. Ja Kerijs šajā amatā tiks apstiprināts, Aflekam pavērtos iespējas kandidēt uz Senāta vietu.

Intervijā telekanālam CBS aktieris nevēlējās noraidīt iespējamo kandidēšanu. “Nekad nevar zināt. Es neesmu tas, kurš ir nodevies pieņēmumiem,” sacīja Afleks.

Tomēr vēlāk paziņojumā savā sociālā tīkla “Facebook” lapā Afleks satrieca spekulācijas attiecībā uz viņa plāniem nekavējoties pievērsties politikai. “Es mīlu Masačūsetsu un mūsu politisko procesu, bet es uz amatu nekandidēju,” apliecināja Afleks.

“Patlaban man ir privilēģija veltīt laiku, strādājot kopā ar Austrumkongo Iniciatīvu, atbalstot mūsu veterānus, pievēršot uzmanību tiem daudzajiem, kas ASV katru dienu cieš badu, kā arī izmantojot kinomākslu, lai izklaidētu un sekmētu diskusijas par tādiem jautājumiem kā mūsu attiecības ar Irānu,” norādīja Afleks.

Viņš arī pauda pārliecību, ka Kerijs kļūs par “izcilu valsts sekretāru”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+