Latvijā
Kriminālziņas

Āgenskalnā agresīvi noskaņots laulenis piekauj sievu un meitu0

Foto RPP

Sestdien, 21. aprīlī, Āgenskalnā kāds agresīvi noskaņots laulenis piekāvis savu sievu un meitu, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pirms pulksten 23.00 RPP Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur norisinās ģimenes konflikts.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, sastapa laulātos. Izsaucēja pastāstīja, ka notikuma dienā vīrs alkohola reibumā sarīkojis traci un viņai uzbrucis. Konflikts izcēlies sadzīvisku apstākļu dēļ. Notiekošo vērojusi arī mazgadīgā meita, kura centusies māti aizsargāt.

Pēc cietušo stāstītā, vīrietis bērnu saķēris aiz kakla un pagrūdis nost. Meitene ar galvu atsitusies pret durvīm. Policistu klātbūtnē varmāka apstiprināja cietušo stāstīto. Uz notikuma vietu nekavējoties izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Kārtības sargu klātbūtnē vīrietis bija pasīvi agresīvs un turpināja draudēt laulātajai ar ģimenes automašīnas sasišanu, ja viņam netiks atdotas spēkrata atslēgas. Sieva skaidroja, ka automašīna nepieder viņam, bet gan viņa mātei, kas nodevusi transportlīdzekli lietošanai viņai. Izsaucēja skaidroja, ka dzīvesbiedram nav iegūtas autovadīšanas tiesības un atslēgas nekādā gadījumā neatdos iereibušam cilvēkam. Šāda nostāja lauleni saniknoja vēl vairāk.

Cietusī atklāja, ka baidās palikt vienā mājoklī ar dzīvesbiedru un izteica vēlmi par notikušo rakstīt iesniegumu.

32 gadus vecais vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā. Darbu adresē pārņēma Valsts policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki.

LA.lv