Latvijā
Kriminālziņas

Āgenskalnā aiztur rūdītu kabatzagli1


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Valsts policija

Vakar, 20. septembrī, likumsargi Āgenskalnā aizturējuši kādu rūdītu kabatzagli, portāls LA.lv uzzināja VP.

Nedaudz pēc pulksten trijiem dienā VP tika saņemts kādas uztrauktas sievietes zvans par to, ka viņai no somiņas ir nozagts naudas maks.

Uz notikuma vietu nekavējoties devās VP darbinieki, kuri noskaidroja, ka cietusī sieviete braukusi sabiedriskajā transportā. Atverot somu un apskatoties tās saturu, viņa secinājusi, ka ir pazudis naudas maks un, ka to, iespējams, ir nozadzis vīrietis, kurš ar viņu kopā braucis sabiedriskajā transportā.

Likumsargi tuvākajā apkārtnē uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu. Drīz vien policisti aizturēja aizdomās turēto vīrieti, pie kura arī atrada sievietei piederošo naudas maku.

Jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā

1954. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem gadījumiem.

Likumsargi izņemto maku atgrieza tā īpašniecei.

Saistītie raksti

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu persona var tikt sodīta ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Lai izvairītos no nepatīkamas pieredzes, Valsts policija aicina ievērot dažus vienkāršus ieteikumus:sabiedriskās vietās jābūt īpaši vērīgam; maki, telefoni un citas vērtīgas mantas jāglabā iekškabatās; nedrīkst vērtīgas mantas glabāt mugursomā; rokassomas un plecu somas jānēsā priekšpusē un pēc iespējas tās jāpietur.

LA.lv