Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
24. janvāris, 2017
Drukāt

Āgenskalnā trīs parkūristi lēkā pa kiosku jumtiem

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

20.janvāra naktī likumsargi saņēma informāciju, ka Āgenskalnā vairāki jaunieši uzrāpušies uz kioska jumta mētā sniegu un ledu uz garāmgājējiem, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Ierodoties notikuma vietā, sastapta izsaucēja, kura pastāstīja, ka jaunieši, ieraugot policijas transportlīdzekļa tuvošanos, aizskrējuši tirgus virzienā. Likumsargi devās apsekot norādīto teritoriju un pamanīja trīs aprakstam atbilstošus zēnus.

Kārtības sargi jauniešus panāca un izskaidroja, kādēļ ieradušies. Sarunas laikā zēni atzinās, ka lēkājuši pa kiosku jumtiem, jo interneta plašumos redzējuši sportistus, kas izpilda dažādus parkūra trikus. Zēni noliedza, ka būtu garāmgājējus apmētājuši ar sniegu un ledu.

Veicot personu datu pārbaudi, konstatēts, ka viens no jauniešiem nesen sasniedzis pilngadību, savukārt pārējie ir 13 un 14 gadus veci.

No zēniem pieņemti rakstiski paskaidrojumi, pēc tam sazvanīti nepilngadīgo zēnu vecāki, kuri informēti par notikušo. Abi nepilngadīgie zēni nogādāti dzīvesvietās, kur nodoti vecākiem.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (5)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+