×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
16. augusts, 2013
Drukāt

Aglonā agrāk tiesāts vīrietis apzadzis piecas svētceļnieku teltis

Timurs SubhankulovsTimurs Subhankulovs

Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkos, kas šonedēļ norisinājās Aglonā, vairāki svētceļnieki vērsušies policijā, jo pārgrieztas un apzagtas viņu teltis. Neskatoties uz milzīgo cilvēku skaitu, policijas darbiniekiem izdevies aizturēt iespējamo zagli – Jēkabpils iedzīvotāju, “LA.lv” pastāstīja VL Latgales reģiona pārvaldē.

 

No piecām svētceļnieku teltīm bija nozagtas dažādas personīgas mantas, un visos gadījumos zaglis bija paķēris līdzi arī pārtikas produktus. Policijas darbinieki aizturējuši kādu 1992. gadā dzimušu, vairākkārt tiesātu jaunu vīrieti. Turpinot izmeklēšanu par zādzībām uzsāktajos kriminālprocesos, izdevās noskaidrot un atrast arī slēpni, kurā bija glabātas zagtās mantas. Praktiski visas mantas tika atgūtas un atgrieztas īpašniekiem.

Uzsāktajos kriminālprocesos turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Svētku norises dienās policijas darbinieki patrulēja visā Aglonas novadā, un šajā teritorijā kopumā pie administratīvās atbildības tika saukta 41 persona – 15 cilvēki saukti pie atbildības par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā un/vai atrašanās sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī, bet 26 administratīvo pārkāpumu protokoli sastādīti par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Neviens autovadītājs, netika aizturēts par braukšanu reibumā, taču tika apturēti divi velosipēdisti reibuma stāvoklī.

Kā jau ziņots, aptuvenais pasākuma apmeklētāju skaits varētu būt lielāks nekā 100 tūkstoši cilvēku.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+