×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
19. oktobris, 2016
Drukāt

Agnese Rakovska atklās tērpu izstādi un izziņo “Es visas tavas vienaldzības krāšu” papildkoncertu

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Jau 5. novembrī Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” tiks atklāta Agneses Rakovskas tērpu izstāde, kuras ietvaros būs iespēja apskatīt spilgtākos dziedātājas tērpus pavisam tuvu, bet 18.oktobrī tiek izsludināts papildkoncerts, uz kuru pirmās 50 biļetes būs pieejamas par samazinātu cenu!

Jau pērn, sadarbojoties ar komponistu, kolorītā pašmāju dziedātāja Agnese Rakovska koncertprogrammā “Neaizmirsti mani” pārsteidza skatītājus ar savu vizuālo tēlu. “Es brīžiem pat aizmirsu, ka jāspēlē klavieres, kad uz skatuves parādījās Agnese. Izbrīnā skatījos gan uz viņas tērpiem, gan uz sirmo kundzīšu reakcijām pirmajās rindās,” stāsta Raimonds Pauls.

Agneses Rakovskas darbība nav iedomājama bez vizuāli ekscentriskiem tērpiem. Arī “Es visas tavas vienaldzības krāšu” koncertam tērpi tiek gatavoti sadarbībā ar LMA modes akadēmijas jaunajiem modes māksliniekiem. Gaidot koncertu, ekase.lv piedāvā iespēju ikvienam interesentam albumu pasūtīt jau tagad un saņemt ekskluzīvu kopiju pirmajam, jo tā tiks parakstīta un dziedātāja sola katram ierakstam pievienot kādu īpašu pārsteigumu!

Gaidāmais albums tiek veidots gan kā plate, gan kā kompaktdisks, tas ierakstīts sadarbībā ar producentiem Arni Račinski un Reini Klatenbergu. Albuma saturs vedīs klausītāju ceļojumā, kas vijas ap jau zināmām un vēl nekad nedzirdētām Raimonda Paula melodijām Agneses Rakovskas interpretācijā.

Pirmais singls “Vienaldzības” tika publicēts augusta beigās un iezīmē jaunu virzību Agnese Rakovskas radošajā darbībā. Audiovizuālā koncerta video projekciju autors un izpildītājs ir Ivars Burtnieks, kas ir arī dziesmas Vienaldzības videoklipa autors.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+