×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

Agneses Zeltiņas daile esot dabas dota (10)

Foto - LetaFoto - Leta

Aktrises un uzņēmējas Agneses Zeltiņas (45) izskats, kas, šķiet, vizuālas pārmaiņas nav piedzīvojis vismaz pēdējos padsmit gadus, ne vienam vien licis izteikt minējumus, ka aktrise, lai saglabātu jaunību, gūlusies zem skalpeļa.
Tomēr LNT radījumā “Profesija – mamma” aktrise kategoriski noliedza šos apgalvojumus bilstot, ka cer neapmeklēt plastikas ķirurgu vismaz līdz 60 gadu vecumam, jo mūsdienās ir dažādas citas iespējas saglabāt skaistumu, nepielietojot tik radikālas metodes. “Jāsaprot, kāpēc kaut ko labot sevī. Vai tāpēc, ka vēlies justies labāk, vai arī tiešām gribi palikt uz skatuves ilgāk un domā, ja kaut ko pievilksi, tad tev tur būs garantēta vieta”, tā aktrises teikto raidījumā citē žurnāls “Kas Jauns”.
Tāpat žurnālam aktrise atklāj, ka Maskavā ir bijuši režisori, kuri nelabprāt strādājuši ar aktrisēm, kas veikušas dažādas ķirurģiskas manipulācijas. “Dzirdēju, ka viņi pat skatījušies aktrisēm aiz ausīm, vai nav rētu. Arī uz to skatījās, vai piere nav pārdzīta ar botoksu. Tāda aktrise nevar nospēlēt vajadzīgo izteiksmi,” tā Agnese Zeltiņa bilst izdevumam.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Nekā skaista.Ir tiešām skaistas sievietes.

 2. Nekā skaista tur neredzu,ir tiešām skaistas sievietes.

 3. Neko skaistu neredzu:)

 4. Tai raidījumā par tēmu “mamma”vispār nebija, tikai par skaistuma dabūšanu/ nedabūšanu:(

 5. Visas jau tā saka.Arī Vaikulei un daudzām citām nav līdzējis skalpelis…Kas par muļķībām!

  • Cik gadu Vaikulei? Nevar un nevajag salīdzināt ar Agnesi Zeltiņu. Zeltiņa savos 45 gados izskatās ļoti labi, to, ka nav 20 gadus veca, arī var redzēt. Nevajag ļaut runāt skaudībai.

 6. Parasta sieviete. Tā jūsmošana sākās agri, mamma parūpējās.

 7. Mūžīgais skaistums Atbildēt

  Agnese,kāpēc melo,paklausies Visvalža Bebriss lekcijas,tad zināsi, kas rodas pēc meliem.

 8. Uzacis taču nav uzvilktas līdz matu līnijai, tad kur te var būt aizdomas par kādu ķirurģiju! Nelabi metas, ka var runāt par botulētu augšlūpu, kad tā augšlūpa ir pilnīgi normāla. Galvenais tik kaut ko ievemt komentāros. Riebjas! Kur var būt tāda patoloģiska skaudība. Skaista sieviete ir un paliek skaista, lai ko tur kāda pele pīkstētu. 😉

 9. nevis dabas dota bet dabas kluda

Draugiem Facebook Twitter Google+