×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. oktobris, 2016
Drukāt

Populārās aktrises un rotu dizaineres Agneses Zeltiņas “Dvēseles akmeņi” (7)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Populārās aktrises un rotu dizaineres Agneses Zeltiņas tēvs bija juvelieris. Nācis no Rēzeknes puses un mantojis īstu latgaļu neatlaidību. “Esmu tēva meita gan pēc izskata, gan pēc rakstura,” secinājusi Agnese.

Mazā mājas akadēmija

Tēvs mājās gatavoja pasūtījuma darbus no dārgakmeņiem un dārgmetāla. Darbnīcā tika zāģēts, liets, slīpēts un pulēts. Meitu tēvs bija izraudzījis par aroda mantinieci, un bērnību Agnese pavadīja zelta putekļos, spēlējoties ar dārgakmeņiem. Apmēram no sešu gadu vecuma viņa jau sāka palīdzēt tēvam vienkāršākajos darbos.

Savas pirmās rotas Agnese izveidoja no plastilīna un pērlēm un dāvināja draudzenēm. “Maziņa biju vairāk pelnrušķīte nekā princesīte. Palīdzēju tēvam, strādāju pionieru nometnēs, pat pelnīju naudu ar pudeļu mazgāšanu,” atceras māksliniece. Meitenes nākotne likās skaidra, viņai jākļūst par rotu mākslinieci. Tomēr Agneses māte, pazīstama teātra kritiķe, meitu gribēja redzēt tikai uz teātra spožās skatuves un sievietēm jau vienmēr izrādās taisnība…

“Pēc konservatorijas pabeigšanas nonācu Dailes teātrī, kur intensīvi nostrādāju sešus gadus. Dailei sekoja Jaunā teātra posms pie režisora Alvja Hermaņa. Tas jau bija citāds teātris, padziļināts un jūtīgs… Un tā atkal sešus gadus,” atceras Agnese. “Sekoja trīs gadu periods Maskavā, kura laikā Agnese piedalījās piecpadsmit filmu un seriālu filmēšanā. Viņa paguva paviesoties arī Amerikā slavenajā “Warner Brothers” studijā, kur tika montēta filma “I Want Your Girl” ar Agnesi galvenajā sieviešu lomā.

Rotas pārliecinātai sievietei

Krīzes laikā Agnese nonāca Itālijā, kur strādāja ASV televīzijas kanālā QVC. “Boloņā tika nozagtas visas manas rotas,” atceras Agnese. “Zaglis paņēma pašu vērtīgāko – tēva darinātās rotaslietas ar dārgakmeņiem, pat sudraba ķemmi, ko tētis bija dāvinājis, lai man vienmēr būtu kupli mati. Kad paliku pilnīgi bez rotām, nolēmu sākt tās izgatavot pati.” Tā radās biznesa ideja, kas 2013. gada decembrī vainagojās zīmolā “Soulstones by Agnese Zeltiņa” (angl. – dvēseles akmeņi).

“Gribu, lai mana koncepta rotas valdzinātu katru sievišķīgu, par sevi pārliecinātu sievieti. Lai tās viegli varētu kombinēt ar ikdienas apģērbu un svētku tērpu eleganti papildinātu greznās dekoltē rotas. Mana klasika ir baltās pērles, kas atgādina vīnogu ķekarus, rožu kvarca komplekti un melnās dabiskā akmens kaklarotas ar «Swarovski» kristāliem. Īpaši iecienītas ir pusdārgakmeņu rokassprādzes, askētiskas, sirsnīgas un ar mazu zeltītu “Soulstones” piekariņu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Nu cik var šī SLAVENĀ AKTRISE sevi pazemot ar lētam reklamām par sevi!?

  2. Bet man ir nierakmeņi un nav ne vainas!

  3. Kristīne Rudzinska, stila dizainere, modes eksperte . Atvainojos , bet , piemēram ,tie kurus mums piedāvā kā etiķetes ekspertus var apgalvot ka roku labāk nesniegt jo var saņemt negatīvu enerģētiku . Vai kā šeit : “laukakmeņien ir tik daudz fantastisku īpašību ! “Un tā praktiski visās jomās . Rotas vērtējiet paši , neklausieties tādos mūsdienu ekspertos .

  4. Kas tas te vispār ir, reklāma, slavinājums par ko? Pārdomas par kādas “aktrīzes” hobiju?

  5. briesmiga kaulaina vecene viņa tacu slima

  6. Kā? Vai šī tukšā Bārbija ir arī aktrise?

Draugiem Facebook Twitter Google+