Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
26. marts, 2014
Drukāt

Agrāk sodīts vīrietis dzerstiņa laikā ar cirvi nogalina pudeles brāli

Foto - LETAFoto - LETA

Kāds agrāk tiesāts vīrietis Rīgā, Bolderājā, pagājušajās brīvdienās kopīgas iedzeršanas laikā ar cirvi nogalinājis pudeles brāli, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Policija naktī no sestdienas uz svētdienu saņēma izsaukumu uz kādu Tekstilnieku ielas nama dzīvokli, kurā kopīgas alkohola lietošanas laikā starp alkohola lietotājiem izcēlās sadzīviska rakstura, ar greizsirdību saistīts konflikts.

Strīda laikā ciemos atnākušais 1978. gadā dzimušais vīrietis saņēma vairākus sitienus ar cirvi pa galvu un notikuma vietā mira. Cenšoties atbrīvoties no mirušā ciemiņa, uzbrucējs viņu nometa pa trepēm uz pagrabstāvu. Aizdomās turamā pudeles brāļi uz notikuma vietu izsauca policiju.

Policijas darbinieki notikuma vietā aizturēja vienu iepriekš sodītu 1982. gadā dzimušu vīrieti. Vīrietis savu vainu atzina, viņam piespriests drošības līdzeklis – apcietinājums.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību. Par šādu noziegumu likums paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu līdz piecpadsmit gadiem un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+