×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Agresīvajai bezbiļetniecei piemēro naudas sodu; tā apmēru neizpauž (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvalde šodien pieņēmusi lēmumu par soda naudas apmēru agresīvajai “Rīgas satiksmes” autobusa pasažierei, taču nevarot izpaust, cik liels tas ir, jo tā esot ierobežotas pieejamības informācija.

Sievietei par pārkāpumiem draudēja sods līdz 500 eiro.

Kā pastāstīja RPP pārstāve Inese Krieviņa, personai, kuras uzvedība sabiedriskajā transportā aizvadītajā nedēļā satrauca daudzus rīdziniekus, RPP sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par sīko huligānismu. Uz protokola izskatīšanu šodien Centra pārvaldē persona neieradās, līdz ar to lēmums par soda piemērošanu pieņemts bez pārkāpējas klātbūtnes.

Policijā skaidro, ka personai piemērotās soda naudas apmērs tika noteikts, ņemot vērā personas attieksmi, nenožēlojot notikušo, kā arī to, ka huligāniskās darbības, kas vērstas pret “Rīgas satiksmes” kontrolieriem un pasažieriem, notika sabiedriskā vietā, vairāku cilvēku klātbūtnē.

Likums nosaka, ka, uzliekot sodu, jāņem vērā izdarītā pārkāpuma raksturs, pārkāpēja personība, viņa vainas pakāpe, mantiskais stāvoklis, atbildību mīkstinošie un pastiprinošie apstākļi. Sodu reģistra likums reģistrā iekļautās ziņas, kas attiecas uz piemērotā soda apmēru, tiesībsargājošajai iestādei liedz izpaust, tā ir ierobežotas pieejamības informācija, norāda RPP.

Personas dati tiks nodoti arī “Rīgas satiksmei” līgumsoda piedziņai par braukšanu sabiedriskajā transportā bez biļetes.

Kā vēstīts, minēto starpgadījumu nofilmēja kāds pasažieris. Sociālajos tīklos izvietotajā video redzams, kā pieaugusi sieviete agresīvi, nekaunoties lietot lamuvārdus, pazemo kontrolieri un atsakās maksāt par braucienu sabiedriskajā transportā. Redzams arī, kā šī sieviete iespļauj sejā kādai jaunietei, kas neļauj viņai pamest transportu, iekams sieviete neatvainojas gados par viņu vecākajai kontrolierei.

Sievietes uzvedība izraisījusi sašutumu sociālo tīklu lietotāju vidū, kuri komentāros uzsver, ka sieviete jāsauc pie atbildības par šādu rīcību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. “Kas arī bija jāpierāda!”, kā ir sacīts – šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES “valsts” parodijā “eurolatvānijā” kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU “revolucionāro pārliecību”.
  .
  Patiesībā – tā dēvēto “masu informācijas līdzekļu” truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi domājamie likumpārkāpēji, kā arī dažādi publiski “fōnā sprediķojoši universāleksperti”.
  .
  Jo – vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu gan iespējamajos noziegumos u.c. taml. IT KĀ “sabiedriski jūtīgās” (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai “aktuālās”) situācijās iesaistītajiem, gan arī jebkuriem citiem “publicitātes objektiem”, nodara tā dēvētie “masmēdekļi” / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie “žurnālisti”. Vai pat, arvien masveidīgāk – vienkārši jebkuri pašnominēti “viedokļu līderi”, tipiski pseido “intelektuāļi” u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti “morālētiski orientēto pa(u)dumu” regulārai (ie)ķēzīšanai.
  .
  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie “portāli, vortāli, platformas, agregatori” un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie “audiovizuālie” (TV / radio) “masu (DEZ)informācijas līdzekļi”. Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no “neidentificētu info avotu” (galvenokārt jau – dažāda izdzimuma un institucionālās piederības “atbildīgo amatpersonu”) netīri dzeltenajām “noplūdēm”. Un kuros parazitējošie tā dēvētie “žurnālisti” apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem – klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem “izstrādes objektiem”. Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju.
  .
  Savukārt, par šādas (u.c. taml. JEBKURAS) ar Likumu aizsargātas informācijas nesankcionētu publiskošanu, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.
  .
  Ir taču sacīts: “Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!”

 2. Šo Brašo krieveni, kādi Latvijā ir ļoti daudz, vajadzēja Momentāli izraidīt no Latvijas! Vai viņu tā nodauzīt, turpat uz ielas, pie šī transporta, ka viņa joprojām būtu komā! Un Pēc tam vispār nevarētu parunāt, savā invalīdu statusā! Šāda šādai c ir vajadzīga mācība un visiem citiem separātistiem! Lai visi pārējie astes ierauj pēcpusē! Šāda s un līdzīgi, drīz savāksies pie Pārdaugavas staba, 9 maijā! Viņa ir Latvijas ienaidnieks! Vai te vēl kāds par kautko šaubas? Bet Mēs, Jūs visi esat Pilnīgi un Vispār Ne uz ko spējīgi! Un šādus brašuļus, Pasaules Okupantus, neviens nevar iebāzt atpakaļ tur, no kurienes izlīduši!

Draugiem Facebook Twitter Google+