Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. augusts, 2016
Drukāt

Agresīvam laulenim aizliedz tuvoties sievai un viņas dzīvesvietai

Foto Rīgas pašvaldības policijaFoto Rīgas pašvaldības policija

Šonakt Rīgas pašvaldības policija devās uz izsaukumu Sarkandaugavā, kur pie kādas sievietes bija ieradies agresīvi noskaņots bijušais vīrs un dauzīja dzīvokļa durvis.

Iereibušais vīrietis ar rokām un kājām dauzīja dzīvokļa durvis. Vīrietis vairākkārtīgi izteica dažādus draudus. Laulenim aizrādīts par viņa darbībām, uz ko vīrietis reaģēja agresīvi un sāka vicināt rokas un grūstīt policijas darbiniekus. Vīrietis brīdināts par savu darbību sekām, taču viņš nespēja rimties un ieķērās viena policijas darbinieka formas tērpā. Vīrietis pēc savām darbībām noguldīts zemē, kur nobloķētas vīrieša kustības, lai nenodarītu kaitējumu sev un citiem.

Pēc brīža dzīvokļa durvis atvēra izsaucēja, kura pastāstīja, ka vīrs regulāri lietojis alkoholu un fiziski sievieti iespaidojis, kā arī sasitis mobilos telefonus, lai viņa nevarētu izsaukt policiju. Laulenis, ieraugot sievu, sāka draudēt ar fizisku izrēķināšanos un centās viņai uzbrukt.

Sieviete bija pārbijusies un pastāstīja, ka jau vērsusies Valsts policijā ar rakstisku iesniegumu par nodarītajiem miesas bojājumiem.

Vīrietis atbildēja, ka iemesli esot personīgi un policijai neesot jājaucas viņu lietās. Taču fiziskas iespaidošanas faktu noliedzis, apgalvojot, ka tikai stipri sievu saķēris aiz rokām.

Policija pieņēma lēmumu vīru šķirt no ģimenes un aizturēt. Agresīvais vīrietis nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā un noskaidrots, ka viņš ir 2,92 promiļu reibumā. Pieņemts lēmums par nošķiršanu un aizliegums sievietei un viņas dzīvesvietai tuvoties tuvāk par 100 metriem, kā arī izskaidrotas iespējamās noteikto ierobežojumu pārkāpšanas sekas.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+