×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

Agresīvs vīrietis draud uzspridzināt Ogres policijas iecirkni (2)

Foto - Valsts policija.Foto - Valsts policija.

Ilustratīvs attēls

Valsts policija (VP) aizturējusi vīrieti, kurš solījās uzspridzināt Ogres iecirkni, informēja VP.

Pagājušajā piektdienā, 16.decembrī, Ogres iecirknis saņēma draudus no kāda 1954.gadā dzimuša vīrieša, kurš solīja uzspridzināt policijas iecirkni. Agresīvi noskaņotais vīrietis jau kopš agra piektdienas rīta nepārtraukti zvanīja uz glābšanas dienesta numuru 112, ikreiz lūdzot savienot ar Ogres iecirkni, lai izteiktu savas pretenzijas par, viņaprāt, nepamatoti sastādītu administratīvā pārkāpuma protokolu.

Ogres iecirkņa policisti kungam izskaidroja protokola pamatojumu, kā arī iespējas to apstrīdēt, ja viņš tam nepiekrīt. Tomēr neapmierinātais vīrietis nelikās mierā un turpināja zvanīt iecirknim, nu jau vairs neklausoties policijas darbiniekos un izkliedzot savas pretenzijas. Ar katru nākamo zvanu tikai auga vīrieša pašuzkurinātā neapmierinātība un dusmas. Nepieņemot likumsargu paskaidrojumus, agresīvi noskaņotais vīrietis izteica atklātus draudus uzspridzināt Ogres policijas iecirkni. Kungs policistiem vairākkārt izteicās, ka viņam esot dinamīts un detonators, kā arī cilvēks, kurš šo sprādzienu realizēs. Ogres iecirkņa policisti nekavējoties reaģēja uz šiem draudiem un devās uz vīrieša dzīvesvietu, kur draudētāju arī aizturēja.

Kungs bija pārsteigts par ātro policijas reakciju. Vīrietis atzina, ka vēlējies tikai pievērst likumsargu uzmanību un nemaz nebija plānojis uzspridzināt policijas iecirkni. Policisti, veicot pārbaudi, dzīvoklī sprāgstvielas neatrada.

Likumsargi vīrietim izskaidroja, ka spridzināšanas draudi nav īstais veids, kā pievērst uzmanību, kā arī atkārtoti iepazīstināja ar iemesliem, kādēļ viņam iepriekš ir sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, un tiesībām to apstrīdēt.

Vīrietis jau iepriekš tiesāts par sevišķi smagu noziegumu izdarīšanu, par ko arī izcietis 20 gadu cietumsodu. Šoreiz pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu vai organizāciju darbu (huligānisms). Par šādu nzoiegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Par ko bija sastaadits protokols, kura deelj viirelis uzcepaas un saaka zvaniities?

 2. Niknais
  Niknais
  Pirms dažām sekundēm
  0
  0
  Ogre, Turkalnes iela 17.
  Bet viņam taču mājās gāzes balonam jābūt?
  Tas nekas, ka mājā dzīvo ģimenes ar maziem bērniem, kuras neskaitāmas reizes lūgušas saukt veci pie atbildības par draudiem nogalināt, uzmākšanos mazgadīgai meitenei, dzimumorg“anu demonstrēšanu bērniem, Ogres policija viņu sargā, it īpaši Municipālā policija, kur viens bieži ciemojas pie šā vēlu naktīs, starp citu.
  Jebkuru citu cilvēku par šādiem nodarījumiem sen apcietinātu, bet šitais ir brīvībā, neraugoties uz to, ka nav beidzies tiesas noteiktais policijas uzraudzības termiņš
  Q

Draugiem Facebook Twitter Google+