Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
30. jūlijs, 2013
Drukāt

Agresori uzbrūk


Foto-LETAFoto-LETA

Garāmgājēju izsisti stikli un lukturi, iereibušu kaimiņu saskrāpēta auto virsbūve, apzagti un pilnībā izdemolēti auto – visai bieži automašīnu bojājumi saistīti ar agresīvu un neadekvātu citu cilvēku uzvedību, liecina “If” apkopotā informācija.

 

Agresīva, uzbrūkoša uzvedība visai bieži ir iemesls dažādiem auto vandalisma gadījumiem. “If” atlīdzību daļas apkopotā informācija liecina, ka katru gadu aptuveni 20 – 30% visu KASKO atlīdzību gadījumu, kas saistīti ar ļaunprātīgu citu cilvēku rīcību, ir radušies agresīvas rīcības dēļ.

“Šī gada jūnija beigās saņēmām kādas KASKO klientes atlīdzības pieteikumu, kurā viņa norādīja, ka, atgriežoties pie sava auto, atradusi zīmīti ar norādi, ka viņa nemāk novietot pareizi auto un “pārsteigumu” lai meklē sānos. Kāds ar asu priekšmetu bija saskrāpējis auto durvis. Savukārt maija beigās kāda klienta automašīnu ar nazi bija saskrāpējuši iereibuši kaimiņi. Arī kāds cits klients savā pieteikumā norādīja, ka pārdurtas auto riepas un saskrāpēta virsbūve ir kaimiņu atriebība. Reizēm auto tiek sabojāts īpašnieka klātbūtnē, piemēram, vairākkārt esam atlīdzinājuši auto bojājumus, kurus pie sarkanā luksofora gaismas stāvošam auto nodarījuši garāmgājēji. Savukārt šī gada sākumā dramatiskus brīžus piedzīvoja kāds autovadītājs Pārdaugavā. Viņš bija apstājies ielas malā, lai kartē atrastu vajadzīgo adresi, un kļuva par liecinieku kautiņam uz ielas. Pieci vīrieši mēģināja izrēķināties ar kādu cilvēku un vairākkārt viņu grūda pret stāvošo auto, sabojājot motora pārsegu,” informē “If” atlīdzību daļas vadītāja Līga Bērziņa.

Visbiežāk automašīnām tiek izsisti stikli, sabojāti riteņi vai saskrāpēta virsbūve. KASKO polišu īpašnieki reizēm savos pieteikumos arī norāda, ka auto, iespējams, sabojāts tādēļ, ka nav izdevies to uzlauzt vai arī automašīnā nav atrasts nekas vērtīgs. Citkārt norādīts, ka kāds vienkārši apzināti staigājis pa auto virsbūvi, lēkājis pa jumtu vai arī ar asu priekšmetu saskrāpējis virsbūvi.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+