Laukos
Gaļa un zivis

“Agrofirmai “Turība”” pievienots Sēlpils pagasta cūkkopības komplekss “Sēļi”0

Foto no Pixabay.com

Piena pārstrādes uzņēmuma “Preiļu siers” meitasuzņēmumam, Riebiņu novada SIA “Agrofirma “Turība”” pievienots Jēkabpils novada Sēlpils pagasta cūkkopības komplekss “Sēļi”, liecina informācija “Firmas.lv”.

“Sēļi” reorganizācijas ceļā “Agrofirmai “Turība”” ir pievienoti šā gada 9.februārī.

“Sēļu” aizvadītā gada finanšu pārskatā teikts, ka “Sēļi” reorganizācijas rezultātā tiek iekļauti SIA “Agrofirma “Turība”” sastāvā ekonomisku apsvērumu dēļ.

Lēmums par reorganizāciju tika pieņemts pagājušā gada 7.septembrī “Sēļi” darbinieku ārkārtas sapulcē un 2017.gada 11.septembrī publicēts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā “Agrofirma “Turība”” strādāja ar 1,05 miljonu eiro apgrozījumu un 149 807 eiro peļņu. Savukārt 2017.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

Agrofirma “Turība” ir reģistrēta 1991.gadā un nodarbojas ar piena lopkopību un lauksaimniecības primārās produkcijas ražošanu. Kompānija papildus sniedz arī graudu kaltes, komunālos un lauksaimniecības darbu pakalpojumus. Agrofirmas “Turība” 95,87% kapitāldaļu pieder “Preiļu sieram”.

Cūkkopības komplekss “Sēļi” dibināts 1992.gadā. “Sēļi” nodarbojas ar cūkgaļas ražošanu, sivēnu ieguvi kompleksā “Stiebriņi” un piena ražošanu govju novietnē “Gaigalas”. 2017.gadā “Sēļi” strādāja ar 2,781 miljonu eiro apgrozījumu un 377 808 eiro peļņu.

LA.lv