Mobilā versija
+1.5°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
1. oktobris, 2015
Drukāt

Ungārija aicina ANO noteikt globālās imigrantu kvotas (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ungārija aicina ANO noteikt globālās imigrantu uzņemšanas kvotas, vienlaikus uzsverot – tas, ka Eiropa uzņem tik daudzus Sīrijas bēgļus, nav taisnīgi.

“Mēs ierosinām, ka visiem lielajiem spēlētājiem ir jāuzņemas zināma nasta. Mums būtu jāievieš pasaules kvotas,” teica Ungārijas ārlietu ministrs Pēters Sījārto. “Iedzīvotāju masveida pārvietošanās avots ir valstis, kas kļuvušas nestabilas starptautisko politisko lēmumu dēļ. Tos nepieņēma tikai Eiropa vien,” atgādināja ministrs. Lai apturētu nelegālo imigrantu plūdus, Ungārija uzbūvējusi nožogojumu uz robežas ar Serbiju un turpina to būvēt uz robežas ar Horvātiju. Sījārto atgādināja, ka arī citas valstis, tostarp ASV, uz savām robežām būvē nožogojumus. Ministrs arī mudināja palielināt finansējumu bēgļu nometnēm Turcijā, Libānā un Jordānijā – valstīs, kurās vispirms nonāk no pilsoņkara bēgošie sīrieši.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pasaule jau 7 miljardi, 2050 gadā būs 9 miljardi! Ar steigu jāaizliedz vairoties musļikiem un afrikāņiem!!!

  2. Nekadas kvotas! Lai sez savaa aafrikaa!! Un aaraa tos imigrantu .. no eiropas!!!

  3. arī bērnu ražosanas kvotas Atbildēt

    .. valstīm, kuras nespēj pabarot jau esošos iedzīvotājus.

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+