Mobilā versija
+1.4°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
1. oktobris, 2015
Drukāt

Ungārija aicina ANO noteikt globālās imigrantu kvotas (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ungārija aicina ANO noteikt globālās imigrantu uzņemšanas kvotas, vienlaikus uzsverot – tas, ka Eiropa uzņem tik daudzus Sīrijas bēgļus, nav taisnīgi.

“Mēs ierosinām, ka visiem lielajiem spēlētājiem ir jāuzņemas zināma nasta. Mums būtu jāievieš pasaules kvotas,” teica Ungārijas ārlietu ministrs Pēters Sījārto. “Iedzīvotāju masveida pārvietošanās avots ir valstis, kas kļuvušas nestabilas starptautisko politisko lēmumu dēļ. Tos nepieņēma tikai Eiropa vien,” atgādināja ministrs. Lai apturētu nelegālo imigrantu plūdus, Ungārija uzbūvējusi nožogojumu uz robežas ar Serbiju un turpina to būvēt uz robežas ar Horvātiju. Sījārto atgādināja, ka arī citas valstis, tostarp ASV, uz savām robežām būvē nožogojumus. Ministrs arī mudināja palielināt finansējumu bēgļu nometnēm Turcijā, Libānā un Jordānijā – valstīs, kurās vispirms nonāk no pilsoņkara bēgošie sīrieši.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pasaule jau 7 miljardi, 2050 gadā būs 9 miljardi! Ar steigu jāaizliedz vairoties musļikiem un afrikāņiem!!!

  2. Nekadas kvotas! Lai sez savaa aafrikaa!! Un aaraa tos imigrantu .. no eiropas!!!

  3. arī bērnu ražosanas kvotas Atbildēt

    .. valstīm, kuras nespēj pabarot jau esošos iedzīvotājus.

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (2)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+