×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Aicina atcelt Krievijas kultūras dienas
 (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Lietuvas Seima deputāts no Tēvzemes savienības – Lietuvas kristīgo demokrātu partijas Mants Adomēns atklātā vēstulē vērsies pie Viļņas mēra Artūra Zuoka, aicinot viņu atcelt Krievijas vēstniecības finansētās Krievijas kultūras dienas, kas svētdien paredzētas galvaspilsētas Viņģa parkā. Kā uzskata deputāts, par īstiem krievu kultūras svētkiem varētu kļūt “nevis paraugfestivāls, ko dāsni finansē Krievijas vēstniecība un kas tiecas modināt Lietuvas krievu sabiedrībā neuzticību Lietuvai”, bet gan tādi svētki, kuros krievu kopiena “izteiktu uzticību Lietuvai, apliecinātu solidaritāti ar Ukrainu un nosodītu Maskavas režīma noziedzīgo darbību pret brālīgo slāvu tautu”. Pēc viņa teiktā, pašreizējo Ukrainas notikumu kontekstā atļauja svinēt šīs kultūras dienas “iedragātu Lietuvas kā brīvas un suverēno Ukrainu atbalstošas valsts starptautisko reputāciju”. “Kā mēs varēsim paskatīties acīs brālīgās Ukrainas pilsoņiem, ja laikā, kad Ukrainā tiek izlietas brīvības aizstāvju un neapbruņotu cilvēku asinis, Lietuvas galvaspilsētā tiek svinēti agresīva režīma atbalstīti un finansēti svētki, ko pārpilda imperiālistiski un revanšistiski simboli?” savā vēstulē vaicā Adomēns.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. tere desmitiem miljonus dolaru, neskatoties uz visu antikrievisko retoriku, turpina iepirkt no Krievijas visu nepieciesamo savu gaisa speku Migiem un krievu armija brunojumu un municiju. Ka reiz teica pirmais Izrelas premjerministrs Ben Gurions : ” ir svarigi nevis ko tu saki, bet ko tu dari “. Have a nice day ! 🙂

  2. Toties par medicīnu varam lepoties!

  3. Pie mums krieviem atļauts viss.Skumji,bet fakts.

  4. Toties pie mums “jaunais vilnis”,kur liela daļa mūziķu atbalsta Putinu un Krimas aneksiju.Un 11.jūnijā Putina mīļākā grupa “Ljube”,kas aktīvi propogandē Krievijas agresiju.Kauns par mums.

Draugiem Facebook Twitter Google+