×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
15. marts, 2016
Drukāt

Aicina atturēties no braucieniem uz Krimu (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ārlietu ministrija (ĀM) aicina atturēties no braucieniem uz Krimas pussalu, ņemot vērā to, ka pašreizējos apstākļos ceļotājiem konsulāro palīdzību šajā reģionā nav iespējams nodrošināt, informēja ministrijā.

Pagājuši divi gadi kopš neleģitīmā referenduma par Krimas pievienošanu Krievijas Federācijai, kam sekoja Krievijas Federācijas lēmums par Krimas pievienošanu tās teritorijai. Latvija līdz ar Eiropas Savienību turpina pilnībā atbalstīt Ukrainas suverenitāti un teritoriālo integritāti, konsekventi īstenojot Krimas prettiesiskās aneksijas neatzīšanas politiku.

ĀM atgādina, ka saskaņā ar spēkā esošajiem Ukrainas normatīvajiem aktiem iebraukt Krievijas Federācijas prettiesiski anektētajās Ukrainas administratīvajās teritorijās atļauts tikai caur Ukrainas robežkontroles punktiem likumos noteiktajā kārtībā, saņemot īpašu Ukrainas varas iestāžu atļauju. Par neatļautu Ukrainas robežas šķērsošanu, ierodoties Krimā, var iestāties likumā noteiktā atbildība, tai skaitā aizliegums turpmāk ieceļot Ukrainā.

Ar detalizētu informāciju par ieceļošanas kārtību Krimā var iepazīties ĀM mājaslapā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ukrainā notika pretvalstisks apversums.
    Kā rezultātā pa varas nokļuva noziedzinieki.

Draugiem Facebook Twitter Google+