Mobilā versija
+1.4°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Aicina balsot par daugavpiliešu “Oda priekam” versiju ES video konkursā

Kadrs no videoKadrs no video

Daugavpils skolēnu komanda “Generation” izveidojusi savu videoversiju Ludviga van Bērthovena darbam “Oda priekam”, kas ir arī Eiropas Savienības (ES) himna.

Ar savu video “Tempora mutantur, nos et mutamur in illis” daugavpilieši ir vienīgie Latvijas pārstāvji ES rīkotā videokonkursā. Viņiem nākas sacensties ar video amatieriem no vēl 40 valstīm. Vispirms par video var balsot interneta lietotāji, bet pēc tam 10 labākos jau izvērtēs žūrija.

Daugavpiliešu veidotajā klipā redzams gan tas, kā jaunieši dzied ES himnu, gan Daugavpils bērnu un jauniešu asociācijas par ES.

“Noskatieties, atbalstiet un balsojiet! Balsošanas sistēma ir komplicēta, bet ne sarežģīta, neskatoties uz to, tomēr lūdzam iesaistīties. Pirmais solis – aizpildīt anketu; otrais solis – uz Jūsu e-pasta adresi atnāks vēstule, kurā būs links; trešais solis – veiciet piedāvātās darbības un atdodiet savu balsi. Paldies par atbalstu! Ticam, ka Jūs nebūsiet vienaldzīgi!” aicina videoklipa autori.

Par videoklipu iespējams nobalsot šeit.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (1)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+