Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. marts, 2015
Drukāt

Aicina balsot par daugavpiliešu “Oda priekam” versiju ES video konkursā

Kadrs no videoKadrs no video

Daugavpils skolēnu komanda “Generation” izveidojusi savu videoversiju Ludviga van Bērthovena darbam “Oda priekam”, kas ir arī Eiropas Savienības (ES) himna.

Ar savu video “Tempora mutantur, nos et mutamur in illis” daugavpilieši ir vienīgie Latvijas pārstāvji ES rīkotā videokonkursā. Viņiem nākas sacensties ar video amatieriem no vēl 40 valstīm. Vispirms par video var balsot interneta lietotāji, bet pēc tam 10 labākos jau izvērtēs žūrija.

Daugavpiliešu veidotajā klipā redzams gan tas, kā jaunieši dzied ES himnu, gan Daugavpils bērnu un jauniešu asociācijas par ES.

“Noskatieties, atbalstiet un balsojiet! Balsošanas sistēma ir komplicēta, bet ne sarežģīta, neskatoties uz to, tomēr lūdzam iesaistīties. Pirmais solis – aizpildīt anketu; otrais solis – uz Jūsu e-pasta adresi atnāks vēstule, kurā būs links; trešais solis – veiciet piedāvātās darbības un atdodiet savu balsi. Paldies par atbalstu! Ticam, ka Jūs nebūsiet vienaldzīgi!” aicina videoklipa autori.

Par videoklipu iespējams nobalsot šeit.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+