Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
31. marts, 2014
Drukāt

Aicina bērnus zīmēt Spāniju

Foto: LETAFoto: LETA

Līdz 22. aprīlim “Spāņu kultūras centrs Seneca” aicina ikvienu Latvijas bērnu vecumā no 5 līdz 13 gadiem piedalīties zīmējumu konkursā “Dažādā Spānija”, informē projektu koordinatore Elīna Viļuma-Kuzmina.

Konkurss notiek jau tris gadu pēc kārtas, un tā mērķis ir veicināt bērnu interesi par Spāniju un tās dažādību, kā arī cīnīties ar stereotipiem par to, ka Spānija ir tikai saulainais pludmales un flamenko.
Bērni tiek aicināti attēlot zīmējumos savus priekšstatus par Spānijas dažādību – tās var būt gan ainavas, gan pilsētvide, gan cilvēki. Galvenais nosacījums – darbā jāatspoguļo atšķirības starp dažādiem Spānijas reģioniem.

Katrā vecuma grupā tiks apbalvoti trīs uzvarētāji, kuri saņems spāniskas un izglītojošas balvas, kā arī desmit labāko darbu autori saņems radošas veicināšanas balviņas no konkursa rīkotājiem. Labākie darbi būs arī pieejami apskatei “Spāņu kultūras centrā Seneca” sociālajos tīklos.

Zīmējumu konkursu rīko “Spāņu kultūras centrs Seneca” sadarbībā ar Spānijas vēstniecību Latvijā “Spānijas kultūras dienu” ietvaros. Ar konkursa nolikumu var iepazīties centra mājas lapā: www.seneca.lv.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+