Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
31. marts, 2014
Drukāt

Aicina bērnus zīmēt Spāniju

Foto: LETAFoto: LETA

Līdz 22. aprīlim “Spāņu kultūras centrs Seneca” aicina ikvienu Latvijas bērnu vecumā no 5 līdz 13 gadiem piedalīties zīmējumu konkursā “Dažādā Spānija”, informē projektu koordinatore Elīna Viļuma-Kuzmina.

Konkurss notiek jau tris gadu pēc kārtas, un tā mērķis ir veicināt bērnu interesi par Spāniju un tās dažādību, kā arī cīnīties ar stereotipiem par to, ka Spānija ir tikai saulainais pludmales un flamenko.
Bērni tiek aicināti attēlot zīmējumos savus priekšstatus par Spānijas dažādību – tās var būt gan ainavas, gan pilsētvide, gan cilvēki. Galvenais nosacījums – darbā jāatspoguļo atšķirības starp dažādiem Spānijas reģioniem.

Katrā vecuma grupā tiks apbalvoti trīs uzvarētāji, kuri saņems spāniskas un izglītojošas balvas, kā arī desmit labāko darbu autori saņems radošas veicināšanas balviņas no konkursa rīkotājiem. Labākie darbi būs arī pieejami apskatei “Spāņu kultūras centrā Seneca” sociālajos tīklos.

Zīmējumu konkursu rīko “Spāņu kultūras centrs Seneca” sadarbībā ar Spānijas vēstniecību Latvijā “Spānijas kultūras dienu” ietvaros. Ar konkursa nolikumu var iepazīties centra mājas lapā: www.seneca.lv.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+