×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
2. februāris, 2016
Drukāt

Aicina dot laiku, lai deklarētos Rīgā (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards nosūtījis vēstuli Rīgas mēram Nilam Ušakovam, aicinot viņu noteikt pārejas periodu nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) aprēķināšanai pilsētā šim gadam.

Ministrs aicina piemērot samazinātu nodokļa likmi tiem rīdziniekiem, kuri nav paspējuši deklarēties Rīgas administratīvajā teritorijā līdz 2016. gada 1. janvārim, pārejas periodu nosakot līdz 1. martam. Iedzīvotāji, kuri vēlējās deklarēt savu dzīvesvietu Rīgā, nav varējuši to izdarīt no viņiem neatkarīgu iemeslu dēļ, norāda ministrs. Piemēram, laikā no pagājušā gada 30. decembra līdz šī gada 2. janvārim tehnisku iemeslu dēļ portālā www.latvija.lv nebija pieejams e-pakalpojums “Dzīvesvietas deklarācijas iesniegšana”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vasarā stāties spēkā noteikumi par obligātu suņu čipēšanu un reģistrāciju ,nedomāju ka pašreiz suņu īpašnieki šturmē vetārstu kabinetus. Pēdējā dienā būs tādas rindas ka vetārsti nespēs visus apkalpot un tad atkal sāksies ,lūgs pagarināt līdz oktobrim un visur rakstīs un sūdzēsies. Tāpat bija ar tām lopu mēslu krātuvēm ,ja kas ir jāizdara ,tad jāizdara un ja neizdarīji ,nesūdzies ,bet ciet zaudējumus.

  2. paldies Gerharda kungs.

  3. Garkalnes pašvaldība piemērojusi vēl interesantākus noteikumus nodokļa piemērošanā, kādēļ neviens par to nerunā?

  4. Loģisks aicinājums.Atbalstu.Ko atbildēs Ušakovs?!?

Draugiem Facebook Twitter Google+