Mobilā versija
+19.5°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
28. marts, 2014
Drukāt

Aicina iedzīvotājus informēt par bedrēm Rīgas ielās

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes Satiksmes departaments aicina iedzīvotājus sniegt informāciju par bedrēm Rīgas ielās, uz tiltiem un satiksmes pārvadiem, zvanot pa bezmaksas tālruni 80003600 vai informējot sociālajā tīklā “twitter.com/rdsvc”.

Departamenta pārstāve Ilze Dišlere norādīja, ka līdz ar pavasara iestāšanos, kad gaisa temperatūra paaugstinās, bedres veidojas straujāk nekā ziemas sezonā, īpaši ielās ar novecojušu asfaltbetona segumu un augstu satiksmes intensitāti.

Ziemas periodā, izmantojot aukstā asfalta ieklāšanas tehnoloģiju, tika veikti tikai satiksmes drošībai bīstamo avārijas bedru remontdarbi. Kopumā ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi janvārī un februārī veica avārijas bedru labošanu 4340 kvadrātmetru platībā.

Visaptverošai bedru likvidēšanai nepieciešama pastāvīga diennakts gaisa temperatūra – vismaz 5 grādi virs nulles, kad, izmantojot karsto asfaltbetonu, var veikt kvalitatīvus bedru remontdarbus.

Iedzīvotāji aicināti ziņot par bedrēm un nepilnībām Rīgas ielās, uz satiksmes pārvadiem un tiltiem un, ja iespējams, pievienot arī foto materiālu. Saņemtā informācija par norādītajām bedrēm tiks pārbaudīta un atbilstoši to atrašanās vietas nozīmīgumam un bīstamībai – tiks veikti remontdarbi. Par padarīto, kā jau katru gadu, varēs uzzināt Satiksmes departamenta mājaslapā.

Sociālā kampaņa “Bedres? Informē!” tiek organizēta jau ceturto gadu ar mērķi pēc iespējas ātrāk apzināt vietas, kur pēc ziemas sezonas radušās bedres, un tās operatīvi novērst.

 

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (5)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (5)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+