×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

Aicina iedzīvotājus sekot līdzi ceļu remontiem un informēt par to kvalitāti

Foto - LETAFoto - LETA

Sākoties autoceļu būvdarbu sezonai, ”Latvijas Valsts ceļi” (LVC) aicina iedzīvotājus sekot līdzi remontu norisei vairāk nekā 90 objektos, kuros šogad ir ieplānoti būvdarbi, un informēt, ja rodas jautājumi par veicamo darbu kvalitāti, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā.

Informāciju un fotoattēlus LVC lūdz iesūtīt “twitter.com/LVceli” vai uz e-pastu ”kvalitate@lvceli.lv”. Visa saņemtā informācija, arī anonīmā, tiks pārbaudīta un objekti apsekoti, sola uzņēmumā. Tomēr, lai būtu iespējams saņemt LVC speciālistu atbildes, tiek lūgts norādīt arī savu kontaktinformāciju.

Kā ziņots, uz valsts autoceļiem ir sākusies aktīva būvdarbu sezona. Šogad tie notiks vairāk nekā 90 valsts autoceļu būvobjektos. Tiks atjaunoti un rekonstruēti vairāk nekā 1000 kilometri, tajā skaitā ap 300 kilometru galveno, 400 kilometri reģionālo un 300 kilometri vietējo autoceļu.

Par valsts budžeta līdzekļiem tiks veikti darbi 30 miljonu eiro apmērā, tos papildina iepriekšējā plānošanas perioda, 2007.-2013.gada, vēl nepabeigtie projekti 30 miljonu eiro apmērā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu un 26 miljonu eiro apmērā ar Kohēzijas fonda līdzekļiem. Valsts autoceļiem paredzētais kopējais finansējums ir 250 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+