Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
15. jūlijs, 2015
Drukāt

Četri jauni tūrisma maršruti Jelgavas novadā: kaziņu ferma, muižas, amatu darbnīcas

1. Ozolnieku novada vērtības un lepnums

1no4
Publicitātes fotoPublicitātes foto


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs šajā vasarā ceļotājiem sagatavojis četrus tūrisma maršrutus pa Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu. Maršrutos iekļautas katra reģiona ievērojamākās apskates vietas, saimniecības un aktivitātes, kas noteikti jāredz un jāizmēģina.

Maršruti būs piemēroti tiem, kas plāno ekskursiju pa Jelgavas apkārtni radu un draugu kompānijā, kopā ar darba kolektīvu vai skolēnu klasi, jo apskates vietas iespējams apmeklēt iepriekš piesakoties, tāpēc vairāk piemērotas grupām. Plānojot ekskursiju, ar objektu saimniekiem ir jāsazvanās un jāsaskaņo ierašanās laiks. Pilns maršrutu apraksts pieejams mājas lapā www.visit.jelgava.lv sadaļā “Maršruti un ekskursijas”.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kaziņas "Līcīšos"


Maršruts “Ozolnieku novada vērtības un lepnums”. Maršruts iepazīstina ar Ozolnieku novada vērtībām – ievērojamu novadnieku Jāņa Čakstes un Edvarta Virzas dzīvi un darbību, vēsturiskiem notikumiem pie Vareļu pieminekļa, lauku gardumiem kaziņu saimniecībā “Līcīši” un ķiploku pārstrādes uzņēmumā “Antek”, sportiskām relikvijām motosporta ekspozīcijā Ozolniekos, kā arī ar dzīvnieku pasauli mini zoo “Lauku sēta”.

Apskates objekti: ķiploku pārstrādes uzņēmums “Antek” – kaziņu ferma “Līcīši” – Ozolnieku motosporta ekspozīcija – mini zoo “Lauku sēta” – Teteles tornis un parks – Vareļu piemineklis – Jāņa Čakstes memoriālais muzejs “Auči”- E. Virzas un E. Stērstes memoriālā māja “Billītes”.

Maršruta garums: 60 km

  1. Ozolnieku novada vērtības un lepnums
  2. Trīs ciemi Jelgavas novadā
  3. Muižu noslēpumi un lauku labumi Jelgavas novadā
  4. Jelgavas novada ziemeļpuses dārgumi

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+