×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Aicina iepazīt pansionātu darbu 
 (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Vēl šodien, 25. aprīlī, laikā no pulksten 10 līdz 14 rīdzinieki aicināti iepazīties ar ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestādēm (pansionāti), kurās iedzīvotāji var saņemt pašvaldības apmaksātus sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus: sociālās aprūpes centru “Mežciems” (Malienas ielā 3), “Gaiļezeru” (Hipokrata ielā 6) un “Stella maris” (Birzes ielā 54).

Pansionātā tiek nodrošināta dzīvesvieta ar sadzīvei nepieciešamo inventāru, ēdināšana trīs reizes dienā, veļa, apģērbs un apavi, reģistrācija pie ģimenes ārsta un citu speciālistu nozīmētā ārstēšanas plāna izpilde u. c. Pēc personas vēlēšanās tiek arī organizēta garīgā aprūpe atbilstoši personas konfesionālajai piederībai. Par visu vairāk interesentus informēs pansionāta sociālais darbinieks vai vadītājs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Man arī jau nāk tas vecums, kad par šādām iestādēm rodas interese. Ilgu laiku esmu regulāri apciemojis paziņu, kura nodzīvoja pansionātā daudzus gadus (Madonā). Viss jau tur labi – vecīši paēduši, siltumā, aprūpēti, personāls labs. Bet ir viena lieta, kura man liek domāt, ka jācenšas savu dzīvi vecumā iekārtot tā, lai pēc iespējas izvairītos no nepieciešamības doties uz pansionātu dzīves nogalē – tas, ka istabiņā dzīvo pa trīs cilvēki. Lai kaut vismazākais ūķītis, kurā knapi var iespraukties, taču tas ir tikai tavs – ceru, ka ar laiku tas kļūs pašsaprotams, un kopmītņu tipa pansionātus atcerēsies kā murgainu padomju palieku!

    • Bet cilvēks, kurš guļ uz gultas un nevar iziet pie citiem parunāties ir priecīgs, ka viņam ir kāds tur pat istabā. Tikai istabām jābūt pienācīgi lielām. Un ir pansionāti, kur par lielāku samaksu var dzīvot istabiņā viens pats.

Draugiem Facebook Twitter Google+