Mobilā versija
+18.3°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
29. februāris, 2016
Drukāt

Aicina iepazīt Vācieša muzeja jaunieguvumu noslēpumus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 25. februāra Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, apskatāma muzeja jaunieguvumu izstāde “Stāsti un leģendas”, LA.lv uzzināja muzejā.

Pēdējo gadu laikā Ojāra Vācieša muzeja krājumā ir ienācis ļoti daudz jaunu, vērtīgu priekšmetu, 2015. gadā vien – aptuveni 700 vienības, pastāstīja Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Zobena. Tās ir grāmatas, piemiņas lietas, mākslas darbi, vēstules un rokraksti.

“Līdz ar Ludmilas Azarovas aiziešanu mūžībā muzejā intensīvi tiek papildināta arī dzejnieces kolekcija. Veidojot izstādi, šķita svarīgi parādīt tieši lietas – tos priekšmetus, kas muzeja krājuma plauktos mēdz iegult uz ilgu laiku, jo tos nevar ieskenēt un pielikt pie sienas. Ne visu priekšmetu vēsture un biogrāfija ir zināma un pārbaudīta, bet tas reizumis atstāj vietu interpretācijai un leģendām,” stāsta izstādes autore Solvita Lapiņa.

Izstāde atvērta līdz 2. maijam.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 8821. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+