Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. februāris, 2016
Drukāt

Aicina iepazīt Vācieša muzeja jaunieguvumu noslēpumus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 25. februāra Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, apskatāma muzeja jaunieguvumu izstāde “Stāsti un leģendas”, LA.lv uzzināja muzejā.

Pēdējo gadu laikā Ojāra Vācieša muzeja krājumā ir ienācis ļoti daudz jaunu, vērtīgu priekšmetu, 2015. gadā vien – aptuveni 700 vienības, pastāstīja Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Zobena. Tās ir grāmatas, piemiņas lietas, mākslas darbi, vēstules un rokraksti.

“Līdz ar Ludmilas Azarovas aiziešanu mūžībā muzejā intensīvi tiek papildināta arī dzejnieces kolekcija. Veidojot izstādi, šķita svarīgi parādīt tieši lietas – tos priekšmetus, kas muzeja krājuma plauktos mēdz iegult uz ilgu laiku, jo tos nevar ieskenēt un pielikt pie sienas. Ne visu priekšmetu vēsture un biogrāfija ir zināma un pārbaudīta, bet tas reizumis atstāj vietu interpretācijai un leģendām,” stāsta izstādes autore Solvita Lapiņa.

Izstāde atvērta līdz 2. maijam.

Pievienot komentāru

Strīdā par Laikmetīgās mākslas muzeja projektu grib no KM piedzīt 749 727 eiro (1)Strīds starp SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums" un Kultūras ministriju sākās, kad 2004. gada 15. jūnijā KM un Rīgas dome parakstīja nodomu protokolu par Laikmetīgās mākslas muzeja ēkas un jaunas koncertzāles projekta īstenošanu Rīgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+