×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
10. jūnijs, 2015
Drukāt

Aicina interesēties par ķīmiju (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ķīmijas nozarē tuvākajos gados būs nepieciešami vismaz 1000 jauni darbinieki, tāpēc Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmumi, kā arī augstskolas aicina vidusskolu absolventus izvēlēties ar ķīmiju saistītas studiju programmas.

Ar ķīmiju saistīta izglītība garantēšot ne tikai stabilu darbavietu, bet arī konkurētspējīgu atalgojumu. Lai sekmētu bērnu, jauniešu un viņu vecāku interesi par ķīmiju, Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmumu asociācija LAĶĪFA izveidojusi īpašu platformu tīmeklī “ķīmiķo.lv”. Tā palīdzēs vecākiem un skolotājiem vienkāršā un interesantā veidā iepazīstināt bērnus ar ķīmiju un parādīt, cik aizraujoša un dažāda tā var būt. Bērnu vecākiem un skolotājiem interesanta būs sadaļa “Praktiskā ķīmija”, kur var noskatīties Latvijā filmētus eksperimentus, kurus viegli atkārtot mācību stundā vai mājās. Tāpat ir iespēja lejupielādēt krāsojamo grāmatu mazākiem bērniem par ķīmijas tematiku. Lapā pat atrodama pamācība, kā sarīkot ķīmijai veltītu ballīti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Žēl tikai pēc studijām darbu var atrast rikai Rīgas reģionā. Samaksa arī stipri zem vidējās algas valstī..

  2. ķīmijai veltīta ballīte? piemēram mājas uzkopšana ar sintētisku mikrošķiedras lupatiņu, reklāmu ziepjūdeni, veļas mazgāšanu un matu krāsošanu?

    Drīzāk jājautā, ka var būt bērnu ballīte bez ķīmijas – bez ziepju burbuļiem, krāsainiem dzērieniem, līmētiem un krāsotiem apsveikumiem (guašas+ūdens) lipīgām rokām un pleķiem visur kur. Vielas un materiāli tiek šķiesti uz URRĀ 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+