×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. decembris, 2015
Drukāt

Aicina izstaigāt Nacionālo mākslas muzeju

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

No 12. līdz 16. decembrim Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) galvenajā ēkā norisināsies Atvērto durvju dienas, kad ikviens interesents varēs iepazīties ar paveiktajiem rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem, LA.lv uzzināja muzejā.

Šis pasākums ir Ziemassvētku dāvana Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Apmeklētāji ir laipni aicināti bez maksas aplūkot ēkas atjaunoto veidolu pirms muzeju piepilda mākslas darbi, izstādes un ekspozīcijas. Pēc Atvērto durvju dienām muzejs tiks apmeklētājiem slēgts līdz maijam, lai varētu pārvest atpakaļ un sakārtot krājumu.

Atvērto durvju dienu dalībniekiem būs iespēja izstaigāt vēsturiskās ēkas četrus stāvus un jauno kupolstāvu ar jumta terasēm, kā arī moderno muzeja jaunbūves apjomu divos pazemes stāvu līmeņos.

Atvērto durvju dienu laikā būs pieejamas divas muzeja ieejas: galvenā ieeja no K. Valdemāra ielas, kā arī ieeja pirmā stāva līmenī no Esplanādes parka puses.

Nedēļas nogalē – 12. un 13. decembrī – muzejs būs atvērts no plkst. 12 līdz 19.

Sestdien, 12. decembrī, plkst. 17 tiks ieslēgts ēkas ārējais apgaismojums.

Darba dienās – no 14. līdz 16. decembrim – muzejs būs atvērts no plkst. 14 līdz 19.

LNMM vērš uzmanību uz to, ka apmeklētāju plūsma var tikt ierobežota, ieeja muzejā tiks pārtraukta katru Atvērto durvju dienu plkst. 18.30. Garderobe pasākuma laikā nebūs pieejama.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+