Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
21. decembris, 2012
Drukāt

Aicina izstrādāt “pret-asteroīda” plānus


asteroids

Pēc tam, kad pagājušajā nedēļā Zemei patraucās garām asteroīds, starptautiskie Visuma pētnieki nākuši klajā ar aicinājumu izstrādāt ārkārtas plānu, lai sagatavotos tam, ka mūsu planētā kādu dienu tomēr varētu ietriekties kāds milzīgs kosmosa objekts.

 

Zinātnieki norāda, ka būtu jāizveido jaudīgāka novērošanas sistēma, kas laikus brīdinātu par iespējamām briesmām. Viņi arī vērš uzmanību, ka 2029. gadā Zemei garām trauksies liels asteroīds, kas mūsu planētai pietuvosies vien 36 tūkstošu kilometru attālumā un debesīs būs saskatāms ar neapbruņotu aci. Kaut nepastāv iespēja, ka tas varētu Zemē ietriekties, zinātnieki paziņojuši, ka pieļaujama neliela varbūtība tam “iekrist gravitācijas grožos”, kas nozīmētu asteroīda atgriešanos un ietriekšanos Zemē 2038. gadā.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+