Mobilā versija
+7.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
21. oktobris, 2013
Drukāt

Aicina izveidot pastmarku par Imantu Ziedoni

Foto - LetaFoto - Leta

Imants Ziedonis

Latvijas Pasts izsludinājis konkursu par pastmarkas skici – asociāciju par izcilo dzejnieku un publicistu Imantu Ziedoni, aģentūru BNS informēja uzņēmumā.

Līdz 3. novembrim ikviens interneta vietnē “http://jaunapastmarka.lv” aicināts iesūtīt savu pastmarkas dizaina skici par Ziedoņa tēmu – ilustrāciju dzejai, pasakām, prozai vai radošas un neparastas idejas saistībā ar dzejnieku un viņa darbiem.

Populārāko dizainu noteiks publisks balsojums internetā ar sociālo tīklu starpniecību, un to izmantos reālas pastmarkas izveidē, kas 2014. gadā tiks nodrukāta 300 000 eksemplāru tirāžā.

Visus iesniegtos darbus sākotnēji vērtēs žūrija, kuras sastāvā ir fonda “Viegli” pārstāve Māra Upmane-Holšteine, komponists Raimonds Tiguls, reklāmas eksperts Armands Leitis un Latvijas Pasta Filatēlijas departamenta direktors Edmunds Bebrišs.

5. novembrī žūrijas izvēlētie darbi tiks nodoti publiskam balsojumam.

Pastmarkas nominālvērtība būs 0,50 eiro, un tā atbilst vienkāršas vēstules nosūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā.

Pievienot komentāru

Vai tautas deja ragaviņās aizvesta uz mežu? (7)Pēc sabangojušām kaislībām ap deju lieluzvedumu jeb deju izrādi "Māras zeme" tās veidotājiem uzticēts turpināt darbu, bet vairāki jautājumi prasa plašāku skaidrojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+