×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
11. novembris, 2015
Drukāt

Aicina izvirzīt pretendentus balvai “Asmu Latgalīts” (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

2016.gada 30.janvārī Preiļu novada kultūras centrā notiks otrā Latagales Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kuru organizē biedrība “Asmu Latgalīts”, LA.lv pavēstīja biedrībā.

“Pagājušajā gadā mēs saņēmām daudz pieteikumu no visas Latgales par cilvēkiem, kuri sekmē Latgales izaugsmi. Pasākums izvērtās daudz vērienīgāks nekā bijām gaidījuši. Komisija izvirzīja septiņus Latgales iedzīvotājus, kurus mēs īpaši sveicām pasniegšanas ceremonijā. Mēs centāmies, lai katrs no pretendentiem justos kā svētkos, jo šī ceremonija bija veltīta tieši viņiem,” stāsta biedrības pārstāve Gunita Vanaga.

Biedrība “Asmu Latgalīts” nolēma apbalvot labākos Latgales iedzīvotājus, kuri ar savu rīcību sekmē Latgales reģiona izaugsmi un kalpo par piemēru pārējiem. Līdz 6. decembrim tiek pieņemti pieteikumi no visiem Latgales nostūriem septiņās nominācijās – Latgales gada labākais lauksaimnieks, Latgales gada aktīvākais jaunietis, Latgales gada ģimene, Latgales gada varonis, Latgales gada uzņēmējs, Latgales gada aktīvākais seniors un Latgales gada sirds cilvēks.

Pieteikumus vērtēs komisija, kas sastāv no Latgalē pazīstamām personām. Pasākuma laikā notiks apbalvošana, kā arī Latgalē pazīstamu mākslinieku koncerts par godu mūsu nominantiem. Pēc apbalvošanas ir paredzēts arī svētku cienasts. Pasākumu atbalsta daudzas Latgales pašvaldības un uzņēmumi, kuri darbojas Latgalē.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Vai Trijzvaigžņu ordeņus LATGALIEŠIEM AIZLIEGTS piešķirt ??
  Jeb ir kādi skaita ierobežojumi ?

 2. Ontūns(ne Mazpusāns) Atbildēt

  A bet as asmu čiuļs !
  Tikai neprasu lai man par to dotu ordeni !
  —-
  Vis tīrākā Latvijas šķelšana darbojas !
  —-
  Ordeņus agrāk deva par veikumu Latvijas labā, tagad par ģeogrāfisko novietojumu 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+