Mobilā versija
+4.2°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
11. septembris, 2014
Drukāt

Aicina “Jauniešu Etno dienas 2014” Rēzeknē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 19. līdz 21. septembrim Rēzeknē notiks nometne “Jauniešu Etno dienas 2014”, kur savas zināšanas folklorā un etno mūzikā papildinās jaunieši no visas Latvijas, portālam LA.lv pastāstīja Latvijas Nacionālā kultūras centra sabiedrisko attiecībbu speciāliste Inga Bika.

Trīs dienas ilgajā nometnē jaunieši varēs apgūt gan kolektīvās muzicēšanas prasmes, gan dažādu tieši Latgalei raksturīgu mūzikas instrumentu spēli, kā arī dejas improvizāciju. Starp pasniedzējiem būs Laima Jansone, Tālis Gžibovskis, Ilmārs Dreļs un citi izcili pedagogi, tostarp no Lietuvas. Nometnes dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī starptautisko zinātniski praktisko konferenci “Māksla un mūzika kultūras diskursā”, kas šajā laikā risināsies Rēzeknē.

“Jauniešu Etno dienās 2014” piedalīsies Rēzeknes “Vīteri”, Briežuciema “Soldanī”, Iecavas “Tarkšķi”, Jēkabpils “Riestava”, Lēdurgas “Putni”, Preiļu “Rūtoj”, Rīgas “Ceidari”, “Kokle”, “Skandinieki”, “Vārpas” un citas folkloras kopas, stāsta Bika.

Skatītāji aicināti uz “Jauniešu Etno dienu 2014” noslēguma koncertu 21. septembrī plkst. 14 Rēzeknes augstskolas zālē, kur būs iespēja redzēt visu nometnes dalībnieku un pasniedzēju uzstāšanos.

Pievienot komentāru

Dziesmu svētkiem vajag jaunus kodus. Saruna ar māksliniekiem Annu un Krišu Salmaņiem (8)Vai Noslēguma koncertā dziedamajām dziesmām vajadzīgi jauni vārdi? Saruna ar "Purvīša balvas 2017"ieguvējiem – māksliniekiem Annu un Krišu Salmaņiem
Draugiem Facebook Twitter Google+