Latvijā
Sabiedrība

Aicina jauniešus filmēt ar viedtālruni 16


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Shutterstock

Ārlietu ministrija (ĀM) izsludina konkursu skolēniem un studentiem, kas veltīts Eiropas dienai 9. maijā.

ĀM aicina jauniešus veidot ziņu videosižetus par labajiem darbiem savā ciematā, pilsētā un novadā. Sižetam ir jāatspoguļo labie darbi, kas īstenoti, pateicoties ES sniegtajām iespējām. Var tikt veidoti stāsti, piemēram, par skolu ēku izbūvi vai rekonstrukciju, pieredzi studiju apmaiņas programmās, infrastruktūras uzlabojumiem vai citām pozitīvām pārmaiņām skolēnu un studentu apkaimē.

Uzņemtajiem videosižetiem jābūt latviešu valodā, ne garākiem par piecām minūtēm un filmētiem ar viedtālruni, savukārt montāžai var izmantot jebkādu palīgprogrammu, aicina ministrija.

Nofilmēto materiālu ĀM lūdz ievietot sociālajā tīklā “Facebook” ar tēmturi #ESdiena2017 un @arlietuministrija un saiti atsūtīt ministrijai pa e-pastu: media@mfa.gov.lv. Iesūtītos videosižetus vērtēs žūrija, pamatojoties uz vairākiem kritērijiem, piemēram, informācijas un satura kvalitāti, erudīciju, materiāla oriģinalitāti un prezentācijas izteiksmīgumu, kā arī saņemtajām atsauksmēm “patīk” un “dalīties” sociālajā tīklā “Facebook”. Konkursa norises laiks ir no 5. aprīļa līdz 2. maijam, bet labāko darbu autori tiks apbalvoti 9. maijā Ārlietu ministrijā.

LA.lv