×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
11. jūlijs, 2013
Drukāt

Aicina jauniešus pieteikties starptautiskai mediju nometnei

ymsh2

No 19. līdz 25. augustam Latvijā norisināsies pirmā starptautiskā mediju nometne “Young Media Sharks”, kas pulcēs jauniešus no visas Latvijas un labākos dažādu nozaru profesionāļus no Latvijas un ārzemēm. Plānots, ka nometnē piedalīsies 50 vidusskolēnu no visas Latvijas. Dalība nometnē ir bez maksas. 

 

Pieteikšanās nometnei turpinās līdz 15. jūlijam. Potenciālajam dalībniekam ir jāaizpilda pieteikuma anketa, jāizklāsta sava līdzšinējā pieredze sabiedriskajā darbā, kā arī jāuzraksta eseja par tēmu “Kāpēc es gribu piedalīties Young Media Sharks nometnē?”. Šī informācija jānosūta “Young Media Sharks” organizatoriem, izmantojot pieteikuma formu.

“Young Media Sharks” pamatuzdevums ir izglītot jauniešus un citus interesentus par to, kā veidot mūsdienīgu komunikāciju par dažādām aktuālām tēmām un veicināt sabiedrības līdzdalību.

Paredzams, ka nometnē nodarbības vadīs izcili speciālisti, kuri ar savām zināšanām un praktiskajām nodarbībām palīdzēs apgūt mūsdienīgai komunikācijai noderīgās prasmes.

“Young Media Sharks” ārzemju pasniedzēji ieradīsies no ASV, Ēģiptes, Krievijas un Armēnijas. Piemēram, ASV pārstāvēs Arizonas Universitātes Valtera Kronkaita Masu komunikācijas skolas pasniedzējs, Emmy televīzijas balvas ieguvējs Džims Džeikobijs. No Latvijas nometnē piedalīsies organizāciju psihologs Uldis Pāvuls, reklāmas meistars Gatis Mūrnieks, “TechHubRīga” dibinātājs Ernests Štāls, filoloģijas zinātņu doktors Guntis Pakalns, Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas katedras vadītāja, sociālo zinātņu doktore Anda Rožukalne un citi izcili savas jomas profesionāļi.

“Young Media Sharks” nometni organizē jauniešu biedrība “Avantis” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Rīgas Stradiņa universitāti un uzņēmumu “Latvijas Tālrunis”.

{source}
<iframe src=”http://player.vimeo.com/video/69069987″ width=”500″ height=”281″ frameborder=”0″ webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowFullScreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+