×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
31. marts, 2012
Drukāt

Aicina jūrmalniekus piketā pieprasīt domes atlaišanu

jurmala

Vairāki Jūrmalas iedzīvotāji pastkastītēs saņēmuši aicinājumu piedalīties piketā ceturtdien, 5.aprīlī, plkst.9.30, pie Jūrmalas domes ēkas Jomas ielā, lai pieprasītu Jūrmalas domes atlaišanu, aģentūru LETA informēja kāda Jūrmalas iedzīvotāja.

Kā norādīts piketa rīcības komitejas izplatītajā paziņojumā, ikviens jūrmalnieks ir aicināts piedalīties piketā, ja viņš ir pret nesamērīgi augstajiem siltuma un ūdens tarifiem, iebilst pret pašreizējās Jūrmalas domes izšķērdīgo rīcību ar nodokļu maksātāju naudu, uz ko norādījusi arī Valsts kontrole.

Piketa rīkotāji norāda arī uz tiesas sprieduma nepildīšanu, neatdodot Jūrmalas iedzīvotājiem par apkuri pārmaksātos 1,6 miljonus latu, kā arī uz pilsētnieku interešu ignorēšanu, “savtīgi, bezkaunīgi ieceļot kapitālsabiedrību valdēs radus un draugus”, kā arī citiem pārkāpumiem.

Jūrmalas iedzīvotāji tiek aicināti atbalstīt Jūrmalas dzīvokļu īpašnieku asociāciju, Jūrmalas nevalstisko organizāciju apvienības un valsts institūciju kritisko attieksmi pret Jūrmalas domes darbību.

“Apturēsim Jūrmalas nozagšanu! Pieprasām atlaist domi un iecelt pārvaldnieku!” teikts aicinājumā Jūrmalas iedzīvotājiem.

Ceturtdien, 5.aprīlī, plkst.10 paredzēta arī Jūrmalas domes sēde.

Kā ziņots, Valsts kontrole revīzijā konstatētusi 1,2 miljonu latu izšķērdību Jūrmalas pašvaldībā. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē (RRP) saistībā ar šo atzinumu sākts kriminālprocess par piesavināšanos lielā apmērā un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+