×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
19. decembris, 2012
Drukāt

Aicina Kemeronu iestāties par politieslodzītajiem Baltkrievijā

Foto- AFPFoto- AFP
Britu zvaigznes video vēstījumā aicina Britānijas premjerministru Deividu Kemeronu (attēlā) iestāties par Baltkrievijas politieslodzītajiem.

Aktieri Alans Rikmens, Džoana Lamlija, Ralfs Fainss un Saimons Kalovs, kā arī dziesmu tekstu autors Tims Raiss iesaistījušies Baltkrievijas Brīvā teātra kampaņā, kurā sabiedrības uzmanība vērsta uz nožēlojamo stāvokli, kurā atrodas Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko režīma politieslodzītie. Britu slavenības nosauc opozicionāru Dmitrija Daškeviča, Irinas Halipas, Nikolaja Statkeviča, Pāvela Severiņeca un Nikolaja Autuhoviča vārdus.
“Es runāju Aļesa Beļacka vārdā, kuru pirms diviem gadiem aizturēja Baltkrievijā un kurš joprojām izcieš smagu psiholoģisku un fizisku spīdzināšanu, kā arī nepanesamus apstākļus cietumā,” pārmaiņus runā slavenības. “Es aicinu Deividu Kemeronu izmantot morāles spēku, iztraucēt sirdsapziņas miegu un mudināt Aleksandru Lukašenko, Eiropas pēdējo diktatoru, izbeigt savu cilvēku spīdzināšanu, kā arī atbrīvot visus politieslodzītos pirms Jaunā gada.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+