Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

Aicina kopīgi būvēt Brīvības pieminekli no Lego klucīšiem (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Par godu Latvijas dzimšanas dienai 15. novembrī plkst. 11:30 – 13 “Jānis Roze” konceptveikalā t/k “Spice” notiks īpaša meistarklase – kopīgi tiks būvēts Brīvības piemineklis no LEGO klucīšiem, portālam LA.lv pastāstīja “Jānis Roze” sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Veisbārde.

Sadarbībā ar Latvijas LEGO lietotāju grupu LatLUG 15. novembrī notiks arī citi sarīkojumi. Tā plkst. 13:30 – 15:30 tiek rīkotas sacensības neliela LEGO komplekta būvēšanai uz ātrumu, bet plkst. 11 – 16:30 ikviens varēs Iemēģināt pirkstu veiklību LEGO radiovadāmo mašīnu vadīšanā starp veikala plauktiem, kā arī vienkārši smelties iedvesmu no jau sabūvētiem LatLUG biedru veidojumiem nelielā izstādē.

LatLUG ir neatkarīga fanu grupa, kas nodarbojas ar šī aizraujošā hobija popularizēšanu Latvijā. Daudzi no LatLUG biedriem ar saviem unikālajiem LEGO veidojumiem jau ir pazīstami plašajā LEGO pasaulē, tādējādi savā veidā tiek nests arī Latvijas vārds ārpus tās robežām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. …stulbums…

Liepājas dome jaunu aktieru sagatavošanā ieguldīs 67 176 eiroJauna aktieru kursa sagatavošanai Liepājas teātra vajadzībām pašvaldība turpmākajos četros gados Liepājas Universitātei piešķirs kopumā 67 176 eiro, tai skaitā šogad - 33 588 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+