Mobilā versija
+16.8°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

Aicina kopīgi būvēt Brīvības pieminekli no Lego klucīšiem (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Par godu Latvijas dzimšanas dienai 15. novembrī plkst. 11:30 – 13 “Jānis Roze” konceptveikalā t/k “Spice” notiks īpaša meistarklase – kopīgi tiks būvēts Brīvības piemineklis no LEGO klucīšiem, portālam LA.lv pastāstīja “Jānis Roze” sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Veisbārde.

Sadarbībā ar Latvijas LEGO lietotāju grupu LatLUG 15. novembrī notiks arī citi sarīkojumi. Tā plkst. 13:30 – 15:30 tiek rīkotas sacensības neliela LEGO komplekta būvēšanai uz ātrumu, bet plkst. 11 – 16:30 ikviens varēs Iemēģināt pirkstu veiklību LEGO radiovadāmo mašīnu vadīšanā starp veikala plauktiem, kā arī vienkārši smelties iedvesmu no jau sabūvētiem LatLUG biedru veidojumiem nelielā izstādē.

LatLUG ir neatkarīga fanu grupa, kas nodarbojas ar šī aizraujošā hobija popularizēšanu Latvijā. Daudzi no LatLUG biedriem ar saviem unikālajiem LEGO veidojumiem jau ir pazīstami plašajā LEGO pasaulē, tādējādi savā veidā tiek nests arī Latvijas vārds ārpus tās robežām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. …stulbums…

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (4)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+