Mobilā versija
Brīdinājums +4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
27. februāris, 2014
Drukāt

Aicina labot tiltus

vansu_tilts3

Statistika liecina, ka no 943 tiltiem 57% atrodas sliktā vai ļoti sliktā stāvoklī.

Ņemot vērā, ka 41% Latvijas autoceļu tiltu ir sliktā, bet 16% – pat ļoti sliktā stāvoklī, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija (LPPA) aicina valdību, kā arī Satiksmes un Finanšu ministrijas nekavējoties rast risinājumu valsts autoceļu tiltu tehniskā stāvokļa uzlabošanai, pārtraucot pakļaut riskam tūkstošus pasažieru. VAS “Latvijas valsts ceļi” patlaban izstrādā plānu Latvijas tiltu tehniskā stāvokļa uzlabošanai, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Satiksmes ministrijā (SM). Patlaban plāns atrodas tapšanas stadijā, līdz ar to nav publiski pieejams, skaidroja SM.

Pievienot komentāru

Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+