Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. februāris, 2014
Drukāt

Aicina labot tiltus

vansu_tilts3

Statistika liecina, ka no 943 tiltiem 57% atrodas sliktā vai ļoti sliktā stāvoklī.

Ņemot vērā, ka 41% Latvijas autoceļu tiltu ir sliktā, bet 16% – pat ļoti sliktā stāvoklī, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija (LPPA) aicina valdību, kā arī Satiksmes un Finanšu ministrijas nekavējoties rast risinājumu valsts autoceļu tiltu tehniskā stāvokļa uzlabošanai, pārtraucot pakļaut riskam tūkstošus pasažieru. VAS “Latvijas valsts ceļi” patlaban izstrādā plānu Latvijas tiltu tehniskā stāvokļa uzlabošanai, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Satiksmes ministrijā (SM). Patlaban plāns atrodas tapšanas stadijā, līdz ar to nav publiski pieejams, skaidroja SM.

Pievienot komentāru

Sējumi šoruden attīstījušies sliktāk; uz augstu graudu ražu nākamgad nevar cerētLatvijā ziemāju sējumi kopumā šoruden ir attīstījušies sliktāk nekā pērn, līdz ar to uz augstu ražu nākamgad nevar cerēt, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (15)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+