Mobilā versija
+1.6°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
27. februāris, 2014
Drukāt

Aicina labot tiltus

vansu_tilts3

Statistika liecina, ka no 943 tiltiem 57% atrodas sliktā vai ļoti sliktā stāvoklī.

Ņemot vērā, ka 41% Latvijas autoceļu tiltu ir sliktā, bet 16% – pat ļoti sliktā stāvoklī, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija (LPPA) aicina valdību, kā arī Satiksmes un Finanšu ministrijas nekavējoties rast risinājumu valsts autoceļu tiltu tehniskā stāvokļa uzlabošanai, pārtraucot pakļaut riskam tūkstošus pasažieru. VAS “Latvijas valsts ceļi” patlaban izstrādā plānu Latvijas tiltu tehniskā stāvokļa uzlabošanai, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Satiksmes ministrijā (SM). Patlaban plāns atrodas tapšanas stadijā, līdz ar to nav publiski pieejams, skaidroja SM.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+