×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
5. jūnijs, 2018
Drukāt

Aicina makšķerniekus piedalīties aptaujā makšķerēšanas politikas pilnveidošanai (4)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina makšķerniekus līdz 30. jūnijam piedalīties aptaujā par viņu paradumiem, interesēm, lomiem un zivju populāciju Latvijas ūdenstilpēs, kas nepieciešams zinātniekiem mērķiem un turpmākai makšķerēšanas politikas pilnveidošanai, informēja LLKC.

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “BIOR” iegūtos datus izmantos zinātniskiem mērķiem un turpmākai makšķerēšanas politikas pilnveidošanai.

“Aptaujā vēlamies noskaidrot makšķernieku vajadzību pēc informatīvi izglītojošiem pasākumiem par un ap makšķerēšanu, kā arī iegūt makšķernieku priekšlikumus makšķerēšanas attīstībai un zivju resursu aizsardzībai Latvijā,” norāda LLKC Zivsaimniecības nodaļas vadītāja Agnese Neimane-Jordane.

Aptauja jāaizpilda interneta vietnē – “https://www.visidati.lv/aptauja/1358215518/”, un tā tiek veikta pēc Zemkopības ministrijas ierosinājuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vispirms varētu iemācīties upju un ezeru krastus nepiedist ar saviem atkritumiem . Šausmas , ko aiz sevis atstāj sie “dabas mīlētēji ” !

  2. Vai tiek radīti šķēršļi makšķernieku eksistencei?

  3. Tik prettautiska politika, arī šai jomā, nav bijusi pēdējos 70 gadus, pilnīgs murgs ne valsts. Viens piemērs. 60tajos rudenī katra ģimene drīkstēja oficiāli ielikt vienu nēģu murdu tacī, nēģus ēdām līdz jūlijam, nēģu bija ne mazāk kā tagad, pie kam laukus mēsloja trīs reizes briesmīgāk ar mākslīgajiem kā tagad. Tagad nedrīkst neko un tikai maksā, visādas stulbas licences, makšķernieku priekšnieķeļi saviesušies, inspektoru kasta…..tautvaldība!!!

  4. Jo sarežģītāki makšķerēšanas noteikumi, jo lielākas soda naudas. Par zivju resursiem nav ko satraukties, tās zivis pārtikā tik un tā lietot nedrīkstēs. Apkārtnes lauki tiek tik dūšīgi indēti, ne tā zivs spēj intensīvi augt, nedrīkst, bez riska paslimot ar vēzi, cilvēks to lietot pārtikā. Tad nu vienīgai prieciņš paliek medīt nezinīšus un stingri sodīt. Arī piekļūt pie ūdenstilpnēm praktiski neiespējami. Visur privātie ceļi.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +19
Alūksne +18.4
Daugavpils +19.4
Saldus +18
Liepāja +18.9
Jelgava +17.9
Ventspils +18.2
Limbaži +17
Madona +19
Rēzekne +18
Draugiem Facebook Twitter Google+