Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. janvāris, 2015
Drukāt

Aicina palīdzēt Jēkabpils dzīvnieku patversmei

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jēkabpils dzīvnieku patversmē 2014.gadā kopumā pieņemti 317 suņi un kaķi, no tiem adoptēti – 229 dzīvnieki, bet sakarā ar smagu veselības stāvokli eitanazēts 51 dzīvnieks. Bezsaimnieku kaķu sterilizācijas programmas ietvaros sterilizēti 209 kaķi, informē patversmē.

2014.gadā iedzīvotāji Jēkabpils dzīvnieku patversmei ziedojuši 3807 eiro. Ziedojumi izlietoti dzīvnieku barības iegādei, jauna suņu voljēra izbūvei, patversmes telpu kosmētiskajam remontam, kā arī inventāra iegādei.

Tik lielam daudzumam iemītnieku esošā patversmes ēka ir par mazu, kā arī tā ir morāli un tehniski novecojusi. Jaunas patversmes ierīkošanai Jēkabpils pilsētas pašvaldība ir lietošanā nodevusi bijušo veterinārās laboratorijas ēku, kas atrodas tieši pretī esošai patversmes ēkai. Lai dzīvniekus varētu uz to pārvietot, ēkā nepieciešams veikt remontdarbus: ierīkot apkuri, telpas piemērot dzīvnieku vajadzībām.

Pilsētas iedzīvotāji, kas vēlas palīdzēt ar naudas līdzekļiem ēkas remontam, tos var pārskaitīt uz ziedojumu kontu: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka PVN Reģ. Nr. LV45403006010 vai arī personīgi nodot dzīvnieku patversmes kopējai Lidijai ar norādi “remonta darbiem”.

Jēkabpils dzīvnieku patversme būs pateicīga arī pilsētas uzņēmējiem, kas remonta darbiem palīdzēs ar naudas līdzekļiem vai celtniecības materiāliem.

Ja kādam ir patiesa vēlme tikt pie jauna četrkājaina drauga, iespējams adoptēt kādu no patversmes suņiem vai kaķiem.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+