×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Aicina palīdzēt māmiņai no Valmieras – meitiņām nav pat gultas (167)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Agnese no Valmieras viena audzina divas meitiņas – piecus un 11 gadus vecas, un viņai nepieciešama līdzcilvēku palīdzība, jo ģimenes finansiālais stāvoklis (vienīgie ienākumi ir bērnu nauda) liedz iespēju iegādāties ikdienā nepieciešamas lietas, pilsētas informācijas portāls Valmiera24.lv uzzināja biedrībā “Labās sirds klubs”.

Agnese ar meitām mitinās īrētā dzīvoklī, kura saimniece ļauj izmantot tikai vienu istabu. Tā kā dzīvoklī nav gultas, ģimene naktis pārlaiž uz piepūšamā matrača, guļot šķērsām uz tā, tādēļ Agnesei kājas katru nakti ir uz grīdas, jo matrača platums ir mazāks par viņas augumu. Ģimenes sapnis ir tikt pie divstāvu gulta (ar matračiem), kurā bērni varētu beidzot netraucēti izgulēties. Lieti noderētu arī kāds neliels plaukts vai skapītis, kur salikt drēbes un mantas, kas šobrīd kārtīgās kaudzītēs iekārtojušās uz grīdas. Tāpat trūkst segas, īpaši – bērnu, spilveni, gultas veļa un trauki.

Ģimenei noderētu arī apģērbs meitenēm. Piecgadīgajai meitiņai būtu nepieciešams 122 izmēra apģērbs, zeķubikses, svārciņi un zeķītes 25.izmēra, savukārt 11 gadus vecajai meitai bez apģērba būtu nepieciešami arī 37.izmēra apavi (bez papēža).

Iepriekš, citai ģimenei, divstāvu gultu iegādājās biedrības ziedotāji,uzņēmuma SIA “Magnolijas Zieds” darbinieki, savācot naudiņu kolektīvā. Izmaksas nebija lielas, par divstāvu gultu, kas tika izgatavota uz pasūtījumu, ar matračiem, tika samaksāti 217 eiro.

Biedrība ļoti priecātos, ja būtu iespēja šo ģimeni atbalstīt un iepriecināt ar jaunu gultiņu bērniem un pārējām nepieciešamajām lietām.

Ja arī jūs vēlaties palīdzēt Agneses ģimenei, kontaktinformāciju iespējams atrast šeit.

Pievienot komentāru

Komentāri (167)

 1. Es varu bērniem atdot lielu gultu un mazu gultu! 😉

 2. Labprāt palīdzētu, ja varētu personīgi kontaktēties.

 3. tac 15 gada raksts ko jus te

 4. Varam palīdzēt ar drēbēm, apaviem!

 5. Varu piedāvāt bērnu drēbes,kur nogādāt?

 6. Varu piedāvāt bērnu drēbes,kur nogādāt?

 7. A kur socialais dienests?

 8. Informācija ir novecojusi. Zinu Agnesi un situāciju. Viņa jau labu laiku nedzīvo Valmierā. Vecāko meitu audzina vecvecāki. Pārspīlējumi.

 9. Valmierā ir Sarkanā Krusta noliktava, kur var atrast daudz ko vajadzīgu- arī mēbeles!

 10. Jūs cilvēki milie makay ari lasit?!?!!! Sis raksts ir ievietots 2015 gada!

 11. Sveiki.vai varetu kadus kontaknumurus??

 12. Kaut kas nereāls! Kur Soc.dzivoklis? Kur pabalsti?

 13. Kāpēc?! Kāpēc man butu viņai jāpalīdz?!
  Lai doma pirms dzemde! Ko viņam tam bērnam iemācīs? Dzemdēt un diedelēt? Fui! Lai Dievs man piedod, bet ko šādu atbalstīt nedrīkst!
  Man pašai ir 30gadi un es lietojot prātu nevarēju pieļaut lai man ir bērns, ja tieši ta! Jo es ar savu prātu apzinājos ka man nebūs ne ar ko barot bērnu ne kur vinu izgludināt, nemaz nerunājot pat tālāko skološanu.
  Tad ka vispār mustdienu sabiedrība doma? PO lai dzimst jauni latvieši? PO kādi viņi būs?

  Godīgi, neatbalstu nevienu, kas šāda veida rada bērnus! Kur ir ideja ka talāk attīstīsies bērns? Kur ir nauda par ko so mazo skolot? Kam būs nauda šī bērna tālākai izaugsmei?
  Vajag domāt pirms dzemdēt! Lai kādi butu apstākli vispirms vajag izvērtēt savas iespējas, nevis plivināties fantāzijas!

  • kāpēc Tev būtu te jāsmird ar savu negatīvo viedokli? ja Tev pašai nav paveicies ar reprodukciju, vai seju, nav tas jāreklamē. Kāpēc man tas jālasa, kāpēc, kāpēc kāāāāāāpēēēēc? Ej dzīvo dzīvi, vecmeita.

  • Neesat uzvilkusi vinas apavus un nogajusi vinas celu.lai soditu;)

  • Ja nezini stāstu, tad nenosodi.
   Dzīvē var gadīties visādi.
   Bērni nav vainīgi pie vecāku kļūdām. Viņiem nav no tā jācieš.

   • Oij- izbeidziet demagoģēt- tā ir absolūta bezatbildība ar diviem bērniem nonākt šādā situācijā. Kā divu bērnu māte to spēja pieļaut ka sveši cilvēki meklē vienīgos apavus viņas bērnam.
    Kur bērnu tēvs? Kur radi? Vakar visi pliki novēlās no marsa?
    Pat ja tēvs viņsaulē- ir vienīgā apgādnieka zaudēšanas pabalsti.
    Ja pliki novēlās no marsa- ir n- tie dienesti kuri nokomplektē visu nepieciešamo.
    Tas pats Sarkanais krusts- esmu tur strādājusi 5 gafus un lieliski zinu Valmieras nodaļu- viņi var pilnībā gan apģērbt visus gan arī atradt palīdxību.
    Un beigās- māmiņa strādāt nav mēģinājusi?
    Zinu 7 bernu mammu, kura strādā pilnas slodzes darbu, viegli nav- bet strādā

    • Pirmais ko Tev Kukuuu vajadzētu izdarīt, ir iziet rakstīt mākslas kursus. Tu strādāji sarkanajā krustā, bet nosodi meiteni kurai nav paveicies. Pati noteikti esi ķērusies klāt pie maisiem, lai tikai labākās drēbes izlasītu. Takā nevajag daudz runāt.

  • Jums lūdz maziņu palīdzību,nejau miljonus,tie ir tikai bērniņi,kuriem nepieciešama palidziba.Esiet tik laipni un savas žultis paturiet pie sevīm,jums nevienam nespiež palīdzēt.Nedod dievs,ka jūs tadā situācijā nonāksiet,tad paskatīsimies pa jums.Ja nezinat tās māmiņas dzīvi,tad lūdzu visu negatīvo paturiet pie sevis,jo jūs neviens nezināt,kas jūs var sagaidīt rīt.Es vēlētos uzzināt kur var nogādāt nepieciešamas lietas,man būs liels prieks palīdzēt.

  • Nekad nevajag nosodīt cilvēkus. It īpaši ja jus neziniet tā cilvēka situāciju. Ziniet, var būt ne vienmēr ir bijis tā. Dzīve var ļoti pēkšņi mainīties katram cilvēkam ka uz labo tā arī uz slikto pusi. Ļoti nekorrekts un dumjš komentārs. Žel jūs…

  • 30 gadi un nav bērns. Nebrīnos!!! Nenosodi citus, ja pašai nav par ko cīnīties. Aita Tu esi.! Zinot Latvijas pabalstus un visus apstākļus nebrīnos, ka cilvēki lūdz palīdzību līdzcilvēkiem. ALDA ja Tu domā tikai par sevi un ja Tev nav par ko cīnīties – nenosodi citus. Metene neliedza dzīvību jaunai sirsniņai. Nav slepkava. Bet lasot tavu rakstīto saprotu ka to esi darījusi. Tāpēc Tev Dievs liedzis turpmāk ko šādu jauku un lolojošu piedzīvot.
   :@ :@ :@
   Pirms raksti ko tadu apdomā vai pati neesi kļūdijusies savā dzīve. Bet šī meitene nekļūdījās un cīnās lai mazā dvēselīte būtu laimīga.
   ALDA Tu esi dura.!!!!

  • k,e'ms, kam pat pabalstu nedod Atbildēt

   Umurga’ socia’lais darbinieks Linda pali’dz tikai cietumniekiem recidïvistiem un hroniskiem alkoholik,.iem, laikam tas ir no augšas pave’le’ts

 14. Varbūt jāpainteresējas kādās internātskolās, kādreiz mācījās 300 skolēni, tagad 50, šķūņi pilni ar gultām, matračiem, skapjiem, naktsskapīšiem, rakstāmgaldiem. Ja slēgs internātskolad, varbūt ziedo!

 15. Ir viegli kririzet, bet palidzet? Mums prasija par gultinam BERNIEM, slikti paliek lasot citu komentarus, tie ir tikai berni.., kuri nevar stradat, paradi darzinos ir mammai.. Mes nezinam situaciju ne ar omem ne citiem.. Ir jakaunas ne par to ka ludz palidzibu, bet gan ja to neludz..

 16. Vispirms mammai vajadzetu atrast darbu, jo atrodot darbu mes varam palidzet nopelnit vajadzigo.nevis degradejam cilvekus.
  Un tas jau nav tikko dzimis berns, kuram neka nav.Kur gan viss iepriekš sagadatais? Vai ta ir ğimene,kura visu laiku dzivo tikai uz ziedojumiem? Ko gan mamma var iemacit berniem……nestradat…vai gaidit palidzibu.
  Es varetu palidzet,bet neciešu,ka paši prot tikai palugt….

 17. Esmu so pasu lasijusi jau krietnu laiku atpakal kas notiek??? Vienu un to pawu rakstu nepartraukti publice vai mamina tas gultas tirgo?

 18. A rabotatj mama ne probovala????protivno 4itatj takie statji…vsem ne legko…u vsex problemi svoi i dene6nie,i s mu6chinami….v etoj zhizni nado pologatsja toljko na sebja….besit chitatj takie statji….

 19. Varu palidzet, bet kur un kaa, tads ir jautajums!?

 20. Nesapratu! Kā tad viņas dzīvoja līdz šim, visus šos 11 gadus?

 21. Māte pinas ar kuru katru .un jau pagājušā gAda vāca mantas viņai kautkas murgs

 22. Atvainojos, BET varbut soc, dienes vismaz maaati var infromeet ka Valmieraaa NOVADU fondaa IR iespeja PAR BRIIVU dabut gan apgerbu gan dreebes…? SOCI! kas ir ar JUMS! Pati tur esmu vedusi dreebiites nodot un apavus,kas berniem par mazu, iet un njem – cik vajag 😉 neinformee savus iedziivotaajus – tur taa neleime…NOVADU fonds GARAA ielaa…otrdienas cetrudienaas …

 23. He. Tiesam gadu vecs teksts atkal pavid publikai….
  es audzinu 3bernus. 5g ,2g un zidainiti. Ienakumi ir tikai bernu nauda. Jaaa ir gruti bet lai k.ko sasniegtu ir pasam ar japacensas. Un kapec mammina nemekle darbu,soc.palidzibu dienesta.

 24. Palīdzība..jā-tikai to vajag organizēt caurskatamāku

 25. Brrr…velos palīdzēt…tik te nav informācijas kur?un ka?Labi ka Latvija!!Krievija bērni butu bērnu nama un pa normālu naudiņu ātri pārdoti talāk!!!itka labākai dzīvei…Mh..

  • Jolanta ,kas jums visiem kaish? Kaada sakaraa Juus iepinat te Krieviju? Esat tur beernus paardevusi ,pirkusi? Ja nav ko teikt par lietas buutiibu ,tad pakluseeja,gudraaka izskatiisieties. Skatieties ,kas pashiem deguna galaa notiek ,nevis uz Krieviju skataties!

 26. es arī no 2015.gada septembra, kad bērnu tēvs ar vardarbību piespieda iziet uz ielas ar bērniem 8; 14 gadi, nebija, kas dod un palīdz, kā tikai pašiem, bija morāls un atbalsts, aizvests, atvest un viss, finanses pašai bija, jāstrādā, kur pagadās, jo no labi atalgotā darba biju spiesta aiziet dēļ bērniem, kurus nebija kur atstāt, ome arī bija dzērāja dēla pusē, un kad ierados, lai paņemtu savas un bērnu mantas, radi un kaimiņi ar varu izgrūda pa durvīm, policiju izsaucu, – atbrauca, NU UN?, tā kā tēvs ir policijas darbinieks, neko neizdarīja, bija jāiet man, kur acis rāda, gulējām uz grīdas, grauzām kartupeļus, bet nu jau veiksmīgi ir dzīvoklis, darbs, bērni laimīgi, gultas ir, paēduši, silts, pārējais nav svarīgi, dzērājs atdeva kaimiņienei par pudeli mašīnu un visu ko kopdzīvē iegādājāmies un neko nevar izdarīt, brīva Latvija, varas vīriem vara rokās un netikles to izmanto, Dievs ar mums

  • Bieži dzirdēts stāsts. Tev jāpiešķir trīszvaigžņu ordeni un naudas balvu 10 000 eur apmērā, par varonību miera laikā.

 27. es viena audzinu trīs bērnus, 6;4 un 2gadus vecus, nevienam neko nelūdzu, es strādāju, es pati pelnu sev iztiku, man neviens nepalīdz, bet man un maniem bērniem netrūkst nekas. Ej strādāt, bērni lieli jau.

  • Vispār liekas aizdomīgi, šo pašu rakstu par Agnesi un meitām lasīju jau pirms vairākiem mēnešiem. Arī bilde bija tā pati. Spilgti atceros gan prasības, gan meiteņu vecumus, jo pati esmu no Valmieras. Nu man kaut kā. Neticās, ka pa pus gadu nav gultu sagādājuši.

  • Un kur tad tevs,bez vina jau to dveselisu nebutu.

 28. Traukus varu aizvest,? kāda ir adrese

 29. Sveiki, lūdzu, kontaktus šai ģimenei. Paldies

 30. Ka to vispār var pieļaut sociālais dienests?

  • sociālais dienests neko nevar darīt, es arī mēnesi biju krīzes centrā, pa to laiku meklēju dzīvokli utt, kārto trūcīgo statusu, ja atbilst prasībām, nav apgrūtinājumi, vai arī maznodrošināto un viss, ko viņi var dot, tikai ar paša spēkiem jātiek visam pāri

   man arī ir divas augstākās izglītības, bet strādāju pašlaik kā palīgstrādnieks, jo vēl ne psiholoģiski, nevaru bērnus atstāt, jo viņiem vēl ir nedrošība pēc notikušā, ko tēvs veica pret ģimeni

 31. Sveiki!Atsūtiet man facebook lūdzu telefona nr uz kurieni vest tās mantas,6dien aizvedīšu visu ko meitenītēm vajag!GAIDU!

 32. Saprastu,ja mekletu palidzibu slimam berninam,to nevar paredzet,vai ka citadi patiesam nelaime nonakusiem.Ne jau nu tik laidis pasaule un gultas mekles.Kauns butu ….

  • To princesiite-Klausies tu ņedavoļnā kaza,paturi savus pretīgos izteikumus pie sevis.Saprot viņa kautko!Kad nonāksi grūtībās,tad paskatīsimies kā tu pati tiksi galā ar 2iem bērniem,umņica goda!!

  • Dievs lai stāv Tev klāt ,un Tu nekad tāda situācija neiekļūsti !!! 🙂 Ka Tu zini ,ka viņai nebija laba dzīve ,kad par bērniņiem saka domāt ?? Vis var mainīties dienas laika !!! Un nav nozīme vai mamma mēģina vai nemēģina bērnus nodrošinat ,neviens bērns nav pelnījis uz grīdas gulēt !!! Taka Tu labāk paturi savas nejaukas domas pie sevīm !! Un mums visiem vajadzētu palīdzēt šiem bērniem , ceru ka sadabusim gultiņu un ne to vien 🙂

 33. Nu jau aiziet par talu ta diedelesana…mes katrs kautko velamies,pasi jau savu dzivi veidojam.Vajadzeja domat ar galvu nevis citadi

 34. Raksts ir pagajušā gda 15.apriļa ražojums ! Interesanti, kas gada laika ir mainījies šīs sievietes dzīvē !

 35. Vajag pacelt pakaļu Atbildēt

  Situāciju jārisina nevis ar ziedojumu palīdzību, bet reali darbojoties. Ir jaiet uz soc.dienestu. Ģimene ir trūcīga un ņemot vērā faktu, ka ir jāīrē dzīvesvieta, var lūgt piešķirt sociālo dzīvokli. Dažādas bērniem un mātei nepieciešamās lietas (arī gultas) , var lūgt sagādāt Sarkanajam krustam. Meitenes ir gana lielas- mazāko meitenīti jāiekārto bērnudārzā (ja viņa neapmeklē pirmskolas izgl. iestādi) un māmiņai jāiesaistās darba tirgū. Par bērniem ir jāsaņem alimentus. Ja tos nemaksā bērnu tēvs, tos var pieprasīt no uzturlīdzekļu garantijas fonda. Ne mazums ir māmiņu, kuras vienas audzina bērnus (arī vairak ka divus), bet nelūdz ziedojumus ar preses starpniecību.

  • Pilnībā piekrītu tev 🙂 diemžēl! Tiešām nevienu nenosodu, jo pati esmu uzaugusi nabadzīgā ģimenē, bet mūsu mamma pati cīnijās cik var un viņai izdevās mūs uzturēt. Protams, vieglāk ir diedelēt citiem, un iedzīvoties uz labsirdīgo cilvēku naudiņām!

   Mīlā sirds, ej strādā, bērniem arī ir tēvs – lūdzu alimenti, ja tēvs miris tad apgādnieka zaudējuma pensija ir diezgan laba, ar to arī var labi dzīvot

 36. Gana vecs raksts, nez kāpēc ieguvis jaunu elpu.. Personīgi pazīstu šo dāmīti, vajadzētu kaunēties šādi diedelēt, jo pašai darbiņš nemaz nepatīk, jo pametusi jau 3 un ne tos grūtākos, plus vecākā meita jau sen kā nedzīvo pie viņas, kā arī mazāko viņa šad un tad atstāj vienu, pati aizlaižot briežu meklējumos… Ir draugos ar visu, kas noreibina, žēl bērnu. Izvērtēsim palīdzības sniegšanu mātei, kura nemaz to nenovērtēs.

 37. Noraadiitajaa linkaa mekleetaajaa ierakstiet Agneses gimene. Taa var aatri atrast

 38. Gribas kliegt uz tām māmiņām,kas noved savu dzīvi līdz izmisumam,un visā tajā cieš berni.Ir jāsaņemas un jāsāk darīt ko ,jāmeklē darbs ,jāvienojas ar dienestiem kas var palīdzēt bērniem kaut pustdienas sagādāt,te šķiet ir kāds āķis kapēc tā nav,pirms ziedot varbūt jāuzzina vis par šo ģimeni caur Valmieras pašvaldību kas tur notiek,jo vistrakāk ir bērniem,bet es neticu ka nav iespējas pašai ko sākt darīt,cik daudz māmiņu ir sākušas pēc bērniņa dzimšanas strādāt un izeja atrodas,pašai arī drusku jācenšas,pēdējā laikā bieži nākas redzēt ziņas kur tiek spēlēts ar bērniem,bet kāda ir patiesība?Varbūtu tiešam jāsagaida ziņa no Valmieras pašvaldības kāds komentārs vai arī jāziņo bāriņtiesai par esošo situāciju,lai redzētu patiesos apstākļus,jo pēc apraksta viņi dzīvo prātam neaptveramos apstākļos.

 39. Taa tacu veca zinja- jau gads pagaajis! Vai tad nesaziedoja mammai visu? Atkal jaaziedo? Katru gadu ziedosim ,jo mamma nestraadaa un nestraadaas?

 40. Viss jau būtu jauki,varētu palīdzēt,bet informāciju kur un kā nav iespējams atrast norāditajā lapā.

 41. Kontakti neparàdàs. Kà var palidzet? Veidojot šadus rakstus, tieśàm grûti ierakstīt uzreiz tel nr.?!

 42. Ej stradat atradusi te labdaribu nekas pa velti nav

  • Ja nevari palīdzēt vienkārši klusē,nedod dievs tev palikt vienam ar diviem bērniem,tad redzēsi kā ir apvienot ar darbu.

   • Ja vina butu palikusi viena,tad tacu gultinas butu palikusas.Vienkarsi parak daudz saradusas diedeletajas.Ir izaudzinats 4 berni un apstakli bija visadi,bet ne mirkliti neienaca prata diedelet…

   • es esmu viena ar trim berniem, visiem bd vecuma, bez omem un citiem paligiem un es stradaju, man berniem nekas netrukst.

 43. Gribu palidzet!?!! Nevaru kontaktus sameklēt!!!!

 44. Jus vairums aptestie cilveki. Mes nezinam kas ir noticis ka gimene ir sada situacija kad nepieciesama palidziba. A jus tik zakajat fuuuuj. Lai Dievs palidz sai himenei. Kur var veikt ziedojumus?

 45. Kapec mamma neiet stradat.?

 46. juus ** pa taisno nevarat linku ielikt??? vai visa valmiera 24 jaaizlasa,lai atrastu paliidziibas kontaktinformaacija???

 47. Jāpalīdz. Aizsūtiju paciņu ar prezervatīviem un bukletu par to, kā rodas bērni.

 48. AGNESE,KA TEV NAV KAUNA ČIKSTET! TEV IR MATE,TEV IR TEVS,TEV IR BRALIS. TAVAS MAZAS MEITAS TEVS NEDEĻU ATPAKAĻ LUDZAS LAI TU IEDOI VIŅAM REDZETIES AR MEITU. BET TU NEPIEKRITI. ALLIMENTI TEV UZ MAZO BERNU TIEK MAKSATI KATRU MENESI.KAUNIES UN BEIDZ VEČUS MAINIT KA CIMDUS UN EI STRADAT. BERNUS PIEDAVAJA PIESKATIT MAZAS MEITIŅAS OME,BET TU TAK NEVIENAM NEDOD. PARADI VISOS VALMIERAS BERNUDARZOS. NESEN BIJI IEKARTOJUSIES STRADAT MAXIMA,KAPEIC NESTRADAJI? KAUNIES.

 49. Mh ja ta padomaa. Vinaij nevajadzetu but parak jaunaij mamminai. Tatad. Varbut virs/ draugs izmeta araa. Jo ir daudzi debilie. Atstaja vienu AR berniem. Mosk iepriwks nestradaaja. Un tgd censas Ko atrast bet zinka latvijaa jau cik zinu nekaa laba nau. Velas palidzet berniem. Jo nu Lai nu kas butu bijis. Vina tomer jau kautko doma. Nevis sev Ko prasa bet berniem tadat ruup mazie. Varbut jau gaida kadus darbus. Viss var but.

 50. Apmēram pirms pusotra gada lasīju vārds vārdā identisku sludinājumu. Bija tas pats scenārijs par matraci un vecums, kā arī kājas izmērs. Tiešām nekas nav mainījies?

  • ..kas ta nu ? ..sarakste jau no 2015.gada 15.aprīļa? ? ? ..gultiņas jau garākas vajag…meitiņas būs paaugušās …..?

 51. Es apmēram pirms pysotra gada, lasīju vārds vārdā identisku sludinājumu…. vai tiešām tad neviens nepalīdzēja un vai bērni nepaliek vecāki?

 52. Kur ir bernu Tevs??? Kadel nepalidz,vai netiek piedziti alimenti???

 53. Ka kontakteties ar agnesi?

 54. nu vispar seit prasa palidzibu nevis jusu pretigos komentarus! loti ceru,ka jus visi pelnat tukstosus un nekad nenonaksiet sada situacija! paskatieties spoguli un nokaunaties! Fuj

 55. Mēs arī bijām bez nekā, mums pirms gada nodega māja ar visu sadzīves iekārtu, ienacam, tukša dzīvokli, un sākam paši iekārtot, lai sāk beidzot strādāt, nevis čīkstēt

 56. Sociālie dienesti nekur neder.Es pagājušo vasaru nopirku veļas automātu un ledusskapi-tiešām priekš maznodrošinātas radu ģimenes.Aizgāju uz Ķekavas sociālo dienestu palūdzu transportu lai palīdz nogādāt nopirktās preces konkrētajai ģimenei.Uz mani paskatījās kā uz debīlu un atbildēja ka šeit tikai sievietes strādājot un transporta viņiem neesot.Lai nu es pati stiepot kā gribot ja tik gudra biju un nopirku.Nu tā es arī pati saviem spēkiem nogādāju un arī padi dabūjām pieslēgt automātu,jo redziet šādus pakalpojumus Ķekavas sociālais dienests pa velti neveic.Tā kā nav ko cerēt un gaidīt uz sociem.Tas ir tikai nosaukums.Dariet cilvēki paši ja variet un palīdziet viens otram.

 57. Es ari labprāt palīdzētu šai gimenei,esmu no Limbažiem,varu iedot drēbītes ,segas,kas majas aiznem vietu!

 58. Obligāta prasība gultai ir 2guļamā/2stāvu? Varētu piedāvāt 1vietīgu (bērnu/pusaudžu) gultu.

 59. Nesaprotu kādēļ māmiņa nestrādā? BBērni ir pietiekami lieli, lai apmeklētu bērnudārzu un skolu. Zinu vienu citu daudzbērnu ģimeni Valmierā, kur ir vientuļa mamma. Ģimene pārtiek no pabalstiem un ziedojumiem. Mamma nestrādā un ir tik slinka, ka pat nemazgā drēbes, jo paļaujas, ka saziedos jaunas. Tā arī notiek. Žēl bērnus, jo tie’nav ne pie kā vainīgi.

 60. Var jau nolaisties, bet ne jau tik zemu…
  Kur skatās vietējais sociālais dienests- šādos apstākļos bērniem bija jābūt izņemtiem no ģimenes un pašu jāved ārstēt “galviņu”…. Kārtējā māmiņa, kura pilnīgi neko nedara un gaida brīnumu….

 61. Pašiem dzīvē ir visādi gājis, arī ir bijis tā, ka gultas nebija un gulējām uz grīdas, bet nediņģējām citiem. Strādājām, nopelnījām un nopirkām. Meitenes nav tik mazas, ka mamma nevarētu strādāt.

 62. Sāk jau tiešām kaitināt šitie ubagotāji! Kas, mammai nav rokas,kad neiet strādāt??? Gan jau kārtējo reizi pārāk lepna lai ietu strādāt pa minimālo. Ja man būtu tāda situācija,ka bērniem nav pat kur gulēt vai mutē ko likt,tad es ietu pat ielas slaucīt lai nodrošinātu bērniem nepieciešamo,nevis te netā ubagot naudu!

 63. Kāpēc Agnese nonākusi šādā bezizejā? Varbūt var meklēt darbiņu?
  Man meitai bija 1 mēnesis, sāku tīrīt ielu, jo tā vajadzēja…

 64. Sociālais dienests daudzviet ir tikai uz papīra,respektīvi ,sēž siltos kabinetos un saņem algas un notiekošais vinīem pie vienas vietas!

 65. Milie cilveeki! vinjai ir palikusi tik viena meita(mazaakaa)! lielaako nonjeema jo vardarbigi tika iespaidota!

 66. Nesapratu, ko dara tad sociālais dienests, kad pieļauj šādu situāciju?

 67. Kas par cilveekiem,tikai kritizeet vien prot! Kaada tagad starpiiba kaada ir maate un ar ko vinja nodarbojas,BEERNUS ZHEEL!!!Vinji jau nav vainiigi!

 68. Nu dīvaiana situācija, ja būtu sagādājusi valsts uzturlīdzekļus, tad par 2 bērniem būtu tuvu 200+vēl 33eur bērnu pabalsts. Kaut kā te ož pēc kārtējās gaudu dziesmas, ka strādāt negribās, dodiet man, jo man pienākās, jo man tak bērniem nav ko ēst.
  Vai arī visa pasaule vainīga, ka bija tik tupa grābjot ātros kredītus un tagad visu noslauc parādu piedzinēji.
  Nu mammīt, Maximaa darbu toč var atrat, tātad kārtējāa kaucēja, diemžēl…..

 69. Ja situācija tiešām ir smaga, kad nav iespējams uz laiku atrast darbu, lai dodas uz sociālo dienestu, Ja tēvs vai tēvi nemaksā uzturlīdzekļus, lai griežas uztura garantiju fondā.Atliek tikai neslinkot un sakārtot papīrus.Un pēc Mums zināmas situācijas, maznodrošinātam pienākas ļoti daudz, ka pēc tam naudas ir vairāk, nekā strādājošam cilvēkam!

 70. Dīvaini ir tas, ka sarkanais krusts tirgo ziedotās drēbes pa naudu veikalos, bet ģimenes prasa apģērbu!
  Kur loģika?

 71. Un kāpēc mamma nestrādā? Kāds ir iemesls? Citādi nav vēlmes pat palīdzēt, ja tas vienkārši ir slinkums vai mūžīgā čīkstēšana, meli, ka “darba nekur nav”.

 72. nenosodu, neesmu ciniķis, bet kur tēvs/tēvi? var taču piedzīt uzturlīdzekļus vai saņemt no valsts garantēto uzturlīdzekļu minimumu.
  un tad es kaut ko nesaprotu…. pirms nodarbojies ar sexu, izmanto gumiju, ja nav garantijas, kas varēsiet uzturēt savus bērnus, te runa par jaunajām māmiņām.

 73. njā, tikai ļoti žēl, ka šī labdarības biedrība nereaģē un vēstulēm ar palīdzības piedāvājumiem…bankas konts nopublicēts – ziedojiet, par pārējo maza bēda. un vai tā saziedotā naudiņa līdz māmiņai vispār aizies, arī jautājums…

  • atvainojos par savu iepriekšējo komentāru, sazinājos ar labdarības organizāciju, viņi ir tik pārpludnāti ar palīdzēt-piedāvājumiem, ka nespēj visiem uzreiz atbildēt 🙂

  • Nesen bija lugums palidzet ar specialas baribas iegadi dvinjiem. Ta ka neuzticos shiem kontiem, paludzu uzrakstit nosaukumu un pievienot maisijuma iepakojuma foto, dzivojot anglija vareju nopirkt un nosutit pati, diemzhel neviens man neatbildeja. Savadi vai ne?

 74. Sveiki, es varu stdot divstavu gultu. Ir jasagada tikai jauni madraci.
  Un gultas ir tahtas izmera kur var gulet ari pieaugusie!
  Tikai sakiet kur nogadat?
  Rakstiet FB Sandija Murniece

 75. Saprotu ka Latvijā nav viegla dzive…. Bet kāpēc māmiņai nemēģināt lūgt palīdzību sociālās palīdzības dienestam? VAI tas nav viņu darbs palīdzēt grūtības nonākušajiem līdzcilvēkiem?? Negribas nosodīt mammu bet kāpēc bija jānonāk Līdz tam ar bērniem?? Kā pat nav drēbju utt. Es nesaprotu tādus cilvēkus, lai cik arī mani nosodītu citi par manu komentāru.

  • Sociālais dienests visus labāk redz ejam nekā nākam. Jo tas dienests faktiski ir tikai nosaukums. Lai kādu palīdzību dabūtu ir jāiziet cauri ellei. Es to atceros, kad mamma gāja uz soc dienestu pēc palīdzības. Vairāk par putraimiem uz 8 bērniem neko nedabūja.

 76. Kur var dabūt tik lētas gultas un matračus. Es par savu pavisam parasto bērza gultu un ļoti viduvējas kvalitātes matraci atdevu gandrīz divreiz vairāk, un tā šķiet bija vidējā tirgus cena. Jūtos apkrāpta, heh

 77. Rokas, kajas mammai veselas-lai iet stradat. Berni nav tada vecuma ka mammmai butu jasez majas.
  Pagastam vai pilsetai iet jauta un prasa palidzibu. Neesam jau tik nabadzigi.
  Prasit palidzibu jau vienmer var lidzcilvekiem,bet tomer tak sezot majas viena istaba dzive neuzlabosies. Kkas ir ary jadara. Nnav tak vieniga gimene kas sadi dziivo!

 78. Kas tad uzdauzijis mazajai meitinai zilu seju ,vai nespejiga mammina?Vai metene nokritusi no piepusama matraca,uzreiz redzams ,kada ir mamina.

 79. Ļoti īpatnējs raksts.Ja jau reiz ziedo, tad tomēr kaut nedaudz gribas zināt kam.Jocīgi jau liekas, ka bez paskaidrojumiem uzzinām, ka ģimenei nekā nav.Kā tad līdz šim dzīvoja?Dzīvē var gadīties dažādi negadījumi un to arī vajadzēja uzrakstīt.

 80. Man jau izskatās pēc jauna krāpniecības veida. Jo pēdējā laikā diezgan bieži šādi sludinājumi sāk parādīties….

 81. Cik briesmīgi komentāri. Varbūt cilvēkam tiešām vienkārši vajag palīdzību. Makšķeru devēji….

  • jā, komentāri ir briesmīgi, taču (atskaitot dažus “īpašos”) pamatā tie ir tāpēc, ka rakstā nav pateikts kur ir problēmas cēlonis. Ja ir veselības problēmas – skaidrs, vajag palīdzēt. Ja nevar dabūt darbu – skaidrs, varbūt kāds var piedāvāt darbu. Ja pēkšņi nodega māja, vai krāpnieki apzaga – skaidrs, cilvēkam nelaimē jāpalīdz. Bet šeit NEAKS nav minēts par iemesliem. Ir tikai sekas – “Nav naudas – rekur mans konts”. Man personīgi rodas tāda dīvaina sajūta. Žēl bērnus, bet nerodas pārliecība ka mamma ir izdarījusi visu, kas viņas spēkos.

 82. а мама не пробовала идти на работу и работать?

 83. Nedodiet cilvēkam zivi iedodiet makšķeri! Iedodiet tai sievietei darbu!

  • Un, kas tad tos bērnus pieskatīs, pavadīs – sagaidīs uz/no skolas ?

   • Lielāko daļu bērnus neviens uz skolu nepavada un nesagaida, jo vecākiem jāstrādā un nav vecmāmiņu, kas to izdarītu. Ir pat tādas ģimenes kur 11-gadnieks jau izņem māsiņu vai brālīti no dārziņa un pieskata to stundu vai divas, kamēr vecāki pārrodas no darba, un šādas ģimenes nav retums.

   • Viens bērns skolā, otrs bērnudārzā. Kāda vel sēdēšana mājās ar bērniem? +11 gadīgais jau bez problēmām var ari mazo pieskatīt, ja vajag

 84. Vācijā viņai būtu gan gulta, gan dzīvoklis apmaksāts līdz 400 Eur mēn. pabalsti par 2 bērniem ap 370 Eur … kā var tik tālu nodzīvot bez nekā..grūti izprotams. Kur skatās sociālie dienesti, cik ilgi jau šāda situācija un kā rezultātā tas noticis? Kāpēc nebrauc strādāt māmiņa uz Rīgu piemēram?

  • Nu nu, man Vācijā apmaksaa maaju lidz 650 eiro un par 2 berniem sanjemu 760 pabalstos, neskaitot to ko sanjemu prieks sevis

 85. Konta numurs norādīts organizācijai, kura dibināta pirms mēneša, pie kam tās nosaukums atbilst pilnīgi citas organizācijas mājaslapas nosaukumam. Kāds varētu šo paskaidrot?

 86. Kapēc viņa nestrādā???????? Bērni taču pietiekami lieli lai varētu strādāt atalgotu darbu.

 87. Ja jāslēpj palīdzības lūdzējas vārds un uzvārds, tātad palīdzību patiesībā tik ļoti nevajag. Ja cilvēks tiešām būtu nonācis nelaimē, tad neslēptu uzvārdu un palīdzētāju arī netrūktu. Šī ir vienkārši krāpšana, lai gūtu mantisku un iespējams arī finansiālu labumu un turpinātu uzdzīvot. Neticu, ka griežoties pēc palīdzības pašvaldībā, tā atteiktu un ļautu bērniem dzīvot nepiemērotos apstākļos. Šajā konkrētajā situācijā gribētos zināt arī domes viedokli, vai pirms palīdzības lūgšanas tautai šī māte ir vispirms to lūgusi un saņēmusi no domes, ja nē, tad lai sāk vispirms ar visu papīru formēšanu attiecīgajās iestādēs un par diedelēšanu tautai nevar būt ne runas.

 88. vēršos pie visiem tiem, kuri uzskata, ka šajā gadījumā jāpalīdz materiāli – bez jebkādām loģiskām un stratēģiskām darbībām. Padomājiet, vai dēļ tādiem kā jūs arī netiek vairota nabadzīgās nolemtības sajūta? Kāpēc pašai domāt, darīt, cīnīties par kaut ko, ja pietiek pastiept roku un gan jau kāds pažēlos. Attopieties, mīļie cilvēki!!!! Jūs taču, gribot darīt labu, ilgtermiņā panākat tieši pretēju efektu! Situācijas dzīvē tiešām var būt ļoti dažādas un bērnus ir žēl, bet nu nedzīvojam tomēr tik zvērīgā valstī, lai nebūtu iespējas pašai māmiņai daudz ko darīt lietas labā

 89. Un ko tad soci?

 90. Ar visu vēlmi palīdzēt man radās vairāki jautājumi (uz kuriem rakstā atbildes nav, un aizdomājos par to, kāpēc nav… ):
  1) Kāpēc Agnese nestrādā ? (nevar (nav spējīga)/nevar atrast darbu/ negrib )
  2) Kāpēc bērnu tēvs nepiedalās vismaz ar finansēm ?
  3) Vai Agnese ir pieprasījusi uzturlīdzekļus no tēva, vai uzturlīdzekļu fonda ? Ar šābrīža minimālo uzturlīdzekļu apmēriem, 3 cilvēki var izdzīvot, ja vismaz viens vēl vismaz piestrādā.

  Bet, protams, bērniem NAV jācieš vecāku neizdarības pēc.

  • A kādēļ tu domā ,ka viņa nestrādā?Un ,ja arī ne,kur tad lai liek bērnus?

   • Agnese savà pàri pa 30 gadu vecumà stràdàjusi tik pàris mèneshus. Kad vinjai tika sameklèta darba vieta, lai palìdzètu, vinja vienkàrshi darbà neieradàs un pèc tam tik izdomàja, ka tas darbs vinjai neesot pa pràtam. Vecàkà meita ir krìzes centrà, jo màminja esot palaidusi rokas. Par mazàko sanjem alimentus.
    Sudzibas.lv par Agnesi ir ievietots brìdinàjums kà par blèdìgu ìrinieci:
    “Blēdīga īrniece Agnese S*******a
    Valmieras rajons
    Valmieras rajonā esiet modri. Aizbēga vēlu vakarā, nepaziņojot, atstājot zīmīti, ka samaksās vēlāk. Palika parādā par komunālajiem un īri pēdējo mēnesi .Telefona nr. nomainīts.Neatbild uz e-pastiem un brīdinājumiem.”

   • A kur tad liek bērnus kad iet uz Putniņiem?

    • Kā – kur likt bērnus? Vai tad Valmierā bērnudārzu un skolu nav? Uzturlīdzekļu fonds (par 2 bērniem pie 200 eur mēnesī). Ja sociālais dienests vismaz maznodrošinātā statusu piešķir,tad taču arī visādi atvieglojumi.
     Tiešām pārsteidz redakcijas rīcība – publicēt, neko iepriekš nepārbaudot

   • Spriežot pēc raksta daļas “… , jo ģimenes finansiālais stāvoklis (vienīgie ienākumi ir bērnu nauda) liedz iespēju iegādāties ikdienā nepieciešamas lietas …” nestrādā.
    Es nezinu, es tikai jautāju kāpēc. Man ir svarīgi tas, ka palīdzu tiem, kas paši visos savos spēkos dara, bet ar to nepietiek.
    Bērnus ir kur likt, ja vajag strādāt. Ja grib. Izņëmums, protams, ja ir veselības problēmas, bet tas jau būtu minēts…

 91. Mēs visi protam kritizēt citus,bet neviens neesam pasargāti no neveiksmēm,šodien mēs varam būt veseli un bagāti, bet pēc kāda laika jau slimi un zaudēt visu….vienmēr būs kāds cilvēks,kurš palīdzēs.

 92. es aizbraucu ar 2 berniem uz svesu valsti un izdzivoju,man nebija neka un tagad jau 6 gadus dzivoju arzemes un maniem berniem ir viss ,stradaju kamer berni skola un neprasiju 6 gadus atpakal,lai man kads palidz,mazakajam bija gadins un 4menesi

 93. ka tad dzivoja lidz sim 10 gadus -bez gultam?

 94. Var jau buut,ka komenteetaajiem taisniiba,bet pirms nosodat,padomaajiet to ,ka galu galaa-Juus neko nezinat par so gimeni,par apstaakliem.Es arii nestraadaaju,audzinu 2 meitas,tresaa jau pati pelna sev naudinju iztikai.Es dziivoju laukos,tur vieniigaa darbavieta ir gateris un mazs lauku veikalins.Izbraukaat uz pilsetu ir nereaali,tad buutu jaabuut algai,kas ir augstaaka par minimaalo.Turklaat visus darbus es nemaz nedriikstu straadaad,man muguras deel ir 3grupa( invaliditaates).Taapeec es izveelos slinkot,kaa juus sakat .Man ir vistas,piiles,trusi,sunji un kakji,veel saknu daarzs un auglju daarzs,taa ka slinkot nemaz nesanaak.Nu vieniigi atskiriiba ir tajaa,ka man ir viirs,kurs straadaa,iztikt var,izdziivosanai pietiek.Varbuut tas cilveeks tikai iislaiciigi ir bez darba,varbuut cilveekam ir depresija

 95. Nenosodīsim,bet ja ir kādas mantas dodamas,tad dosim…Darbu nav tā viegli atrast kā te gudrinieces raksta……

  • Atbildot uz jautājumu- Kāpēc nestrādā? Vai jums ir kāds darbs kuru Valmierā viņai piedāvāt? Un lai valdībā nemuld ka bērni ir mūsu nākotne. Jā ir tikai mūsu nevis tās mūsu valdības kura nevienam nepalīdz. Cilvēkiem ir lielāks spēks nekā viņiem. Un kur sociālie. Viņiem protams vienalga. Un pēc tam atkal sociālie teiks – Nu mës jau nezinājam,iepriekš ğimene nav vērsusies pie mums.U.T.T.
   Un iepriekš meitenēm bija gulta. Visu mūžu uz grīdas negulēja vajag rakstu izlasīt pirms gudri komentēt. Un ja jau tā ir tā Agnese. Kura aizmuka nesamaksājusi par īri. Tad ko reāli viņai maksāt . Cik mums liela bērnu nauda par vienu bërniņu pareizini ar 2. Un paši zinat kādas cenas mūsdienās īrei ir un pluss komunālie. Vai tad pašvaldība nevar iedot kundzej kādu darbiņu.

   • Nu kà var iedot darbu, ja nenjem to pretì?!!! Tà kundze nestràdà un nestràdàs, jo negrib stràdàt!

   • Soci nemaz nav tik briesmigi. Jaiet tikai runat. Gan ar darbu izlidzes gan dokumentus naudam palidzes sagatavot. Vairaik tiesam izklauses pec kartejas putninu nabadzites. Nakamais bus saziedosim agneses smagi slimajam berninam, jo agnese nezinaja ka grutniecibas laika lietot alkoholu in pipet nav ieteicams.

  • var jau but depresija,bet nu man ari nav nekads sapnu darbs,un dzivojam laukos,un algas mazas,un krediti ir un berni ir,un iskautkas ir,un butu lieki pieminet par depresiju,bet tapec jau mes ejam un stradajam,ko tad tagad delj depresijas nestradasu,bet berns jau ari to nesapratis ka man ir depresija,vinjs prasa est katru dienu,un gerbties,tas ir tikai karteas mulkigas atrunas,ja cilveks gribes no visas sirds nopelnit kaut cik naudas,un neskatoties cik darbs ir gruts,vinjs to daris,neskatoties ne uz ko.bet protams,ja ir slinkums,un patik sedet uz pabalstiem,un gaidit kad apkartejie palidzes,tad preks kam ir jastrada?

 96. man tas pashas domas sakot lasiit rakstu kapec mate neiet stradat. slinkje peedeeja, nejau vieniga kas viena bernus audzina. ja cilvekam ir griba stradat darbu var atrast, ja taas vekmes stradat nav, tad nu protams ka darbs nebus, ja velme ir var visu izdomat. ir lietoto apgerbu veikali, un ir cilveki kas tapat viskaut ko atdod. tak ir kaut kadas bibliotekas vai interneta kafee, samaksa to nelielo naudinju, ieej interneta, izloznja ss.lv, atrodi kas visadas lietas atdod tapat vien lai tik misene nemestu. bet vieglak taks ir gaidiit kad visu pienesiis, kad kaads cits izdaris vinjas vieta, to ari ieaudzinas berniem ka vaig ciiksteet ka taa var kaut ko dabuut, ka nevaig pasam par nepieciesamam lietam ciniities.

 97. Te vispirms ir jautājums redakcijai, kura, tā vietā lai rīkotos likumā noteiktā kārtībā un tiešām palīdzētu bērniem, nodarbojas ar idiotisku ubagošanu. Jums prātiņš vispār ir, publicējot šādu rakstu?!
  Lai ko katrs arī neteiktu par Latvijas valsti, te nevienam pieaugušajam nav nepieciešams mirt badā, gulēt uz grīdas un ubagot drēbes. Kur nu vēl bērniem!
  Ja māte nezināmu iemeslu dēļ nevar vai negrib rūpēties par saviem bērniem, tad ir jāraksta nevis stulbiņi raksti, bet jāziņo Bāriņtiesai, kurai, savukārt, nekavējoties jāsazinās ar sociālo dienestu, kurš gan gultu sagādās, gan drēbes, gan visu pārējo un tiks noteikti visi iespējamie palīdzības veidi. Acīm redzot, šie bērni nav atrasti kāpostos un viņiem ir arī tēvs, no kura jāprasa uzturlīdzekļi. To visu sociālais dienests iemācīs, atbalstīs un palīdzēs.
  Jautājums, kas tā par skolu, ka redz, ka bērniem jāubago zeķītes un kurpītes, bet neziņo Bāriņtiesai. Kam tad skolā ir vadība un sociālais darbinieks?
  Tā ir, ka savus tiešos pienākumus pildīt negrib neviens – ne māte, ne tēvs, ne skola, ne pašvaldība, toties ubagot un publicēt bankas kontus, – nu tur vienmēr laipni! Ka tik žēlīgāk uzrakstīt!
  Bērniem vajag nevis noteikta izmēra drēbītes, no kurām viņi tūlīt izaugs, bet sistemātisku nodrošinājumu visam, kas bērnam nepieciešams.
  Fui, redakcija! Kā jums nav kauna? Māte, acīm redzot, ir pilnīgi asociāla, bet jūs, kuri gribat saukties par žurnālistiem gan varējāt rīkoties saprātīgi. Vai jūs likumus esat lasījuši? Ja kāds zina, ka bērns cieš, viņa pienākums ir informēt atbildīgās personas, nevis rakstīt rakstiņus.

  • Lai Dieva sods pār jums ar savu pretīgo un ļaunuma pilno muldēšanu!DOTS DEVĒJAM ATDODĀS!

   • Lai vai kā, bet alimenti ir jānokārto un tam nav vajadzīgi līdzekļi, jo valsts šādos gadījumos apmaksā advokāta pakalpojumus, ja pašai ir grūtības uzrakstīt iesniegumu.

   • Nevazā Dieva vāŗdu un nelem viņa vietā, ko sodīt, un ko nē, nožēlojamais atkritum!

  • Pilnīgi piekrītu! Es tikai nesaprotu to aunu baru, kas tic visam, kas rakstīts un, nepārbaudot faktus, steidz skaitīt naudu uz jebkuru publicēto bankas kontu nezināmai organizācijai, kura dibināta, varbūt pirms mēneša. Un Dievu piemibēt šeit nevajag, ja nu vienīgi tik daudz, ka viņš nav iedevis vienai daļai ļautiņu spēju domāt, bet Agnesei kaunu.

 98. Abas meitas pietiekami lielas, lai mammīte beidzot beigtu čīkstēt un padomātu par darbu…. reizem ja strāda, tad saka ka tas palīdz dzīvot!! Izskatās ka te ir briesmīgi liels slinkums kko gribēt darīt lieta labā!! Segas, spilvenus, palagus nevar sagādāt? Atgādajhiet līdz manīm mašīnu es bebrīnīšos, ka jau pēc pāris dienām atkal būs- Lūdzu ziedojiet!!! Jo kapēc gan mocīties un censties ja var pačikstēt un cerēt ka vnm atradīsies kāds, kuram svesi bērni rūpēs vairak ka matei?

 99. Berniem nav jaciesh vecaku neizdaribas vai vaajuma delj. Mamina neprasa sev divguljamo gultu bet berniem gultinu un drebites. Dzive visadi var but.Latvija ar darbiem ir gruti, pat par apkopeju tikt nebut nav viegli..padomajiet pirms nosodiet. Bet berniem ir jaredz ka viniem palidz un ari vini palidzes citiem, ja zinas ka tadejadi dara labu.

  • Vecàkà meita atrodas krìzes centrà, 5-gadniecei bèrnudàrzs bùtu apmaksàts, ja màminja bùtu papùlèjusies nokàrtot maznodroshinàto statusu…
   Pèc komentàriem ieksh Valmiera24.lv gan var secinàt, ka màminjai *** Lai Dies man piedod, ja kljùdos. Bèrnus gan zhèl

 100. Mātei jāiet strādāt! Jācīnās pašai par saviem bērniem! Nesakiet,ka nevar darbu dabūt! Jāiet ,jāprasa un darbs būs! Nevajag čīkstēt! Ir ļoti daudz vientuļās mātes un pašas ar visu tiek galā. Kauns …

 101. vajag adresi,es ielidosu no UK unpaskatisos,varu palidzet,bet personigi gribu redzet kam dodu un prieks kam dodu

  • Šausmas!!! Izlasot komentārus! Vai tiešam tagad ir tik daudz ļaunu cilvēku.Dzīve ir kā bumerangs. Ausma jūs laikam vienīga saprotoša sieviete.Es ari ar mieru palīdzēt.

 102. Jasak beidzot stradat tad ari bus vis kas vajadzigs!

 103. Mamina ir labuma mekletaja kura trod viriesus un izvelk naudu itka dzivokla apmaksasanai utt.. pati nestrada … un meita 11 gadiga ir krizes centra

 104. Redz ,kà iet brìvajà Latvijà,,,,,domàjat un redzat,,,pàrmet propogandu Krievijas kanàliem TV,bet vai Vietèjie TV kanàli nemelo ,ka dzìve iet uz augšu?

 105. Es arī audzinu trīs bērnus viena, strādāju par apkopēju trīs ofisos lai tikai visus maksājumus varētu samaksāt. Piedodiet bet kāpēc šī sieviete nevar iet strādāt??? Sētnieces vai apkopējas darbu nav grūti atrast!!! Slinkums un cerība ka visu pienesīs uz zelta palātes ar sudraba maliņu? Sliktākajā gadījumā ir taču arī nedēļas bērnudārzi, tā ka no pirmdienas līdz piektdienai lai iet tik un strādā nevis gaida kad citi palīdzēs! Un tās pašas drēbes hupalās pa kapeikām var nopirkt. Un noteikti no pašvaldības arī kaut kādu palīdzību varētu dabūt, kaut gan īsti nezinu kā tas darās, pati nekad neko neesmu gājusi prasīt, bet ja labi gribas arī to var noskaidrot. Tā ka iesaku Agnesi sākt kustēties un kaut ko darīt savā un bērnu labā nevis gaidīt kad manna no debesīm nobirs!

  • ne visiem veicas ar darbu pirmkaart,otrkart humpalas maksaa uz shodienu nenormalu naudu salidzinoshi. par bernudarziem ari jamaksaa. gan gjimenite tiks uz augshu,vajag atbalstu,nenjaudi te,bet noziedo labak kaut zekju paari beernam,gan arii tev kaadreiz tiks atdariits ar labu,jo nevar jau zinaat kaapeec shaadaa situacijaa patreiz ir shii gjimene un kas var ar katru no mums atgadiities naakotnee. beerni jau nav vainiigi pie taadas situaacijas.

 106. labāk atbrīvojies no lietām būtu pasēdējuši nevis rakstus cepuši

  • nosodit cilveku ir loti viegli bet lai palidzetu vispirms vajag nokritizet pati audzinu 2 bernus un kad esmu lugusi palidzibu tad esmu dzirdejusi tikai kritiku un beskaunigus lamu vardus bet dzive rodas dazadas situacijaaas …ir viriesi kuri izmet mates ar berniem uz ielas lai iet kur grib …

Draugiem Facebook Twitter Google+