×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
16. jūlijs, 2014
Drukāt

Aicina pasažierus lidostā ierasties laicīgi; īpaši saspringta būs nedēļas nogale

lidosta7

Ņemot vērā aktīvo ceļošanas sezonu un Pasaules koru olimpiādes dalībnieku došanos prom, starptautiskā lidosta “Rīga” šonedēļ aicina ceļotājus lidostā ierasties laikus, aģentūru LETA informēja lidostā. Īpaši saspringta situācija solās būt nedēļas nogalē.

“airBaltic” pasažieri aicināti ierasties lidostā vismaz trīs stundas pirms plānotā reisa, bet pārējo aviokompāniju pasažieri – vismaz divas stundas pirms reisa, lai savlaicīgi nokārtotu nepieciešamās formalitātes.

Lidostā atgādina, ka “airBaltic” pasažieriem pieejama arī vakara reģistrācija – no plkst.19 līdz plkst.22 reģistrācija iepriekšējā vakarā notiek reģistrēšanās sektorā pie reģistrācijas galda ar norādi “Vakara reģistrācija”. Turpat var nodot arī bagāžu. Pēc reģistrēšanās pasažieris saņem iekāpšanas karti, ar kuru nākamajā dienā lidostā jāierodas savlaicīgi, paredzot laiku kontroles procedūru veikšanai.

Papildus klasiskajai reģistrācijai lidostā pasažieru ērtībai pieejamas arī citas iespējas. Pašreģistrēšanās automātus var izmantot “airBaltic”, “Lufthansa”, “Finnair”, LOT un “Transaero” klienti. Reģistrēties internetā var aviokompāniju “airBaltic”, “Ryanair”, “Finnair”, LOT, “Transaero”, “Aeroflot”, “Utair”, “Lufthansa”, “Wizz Air” un “Turkish Airlines” pasažieri.

Katrai aviokompānijai ir savi noteikumi par reģistrācijas laika sākumu un pārtraukšanu, tāpēc lidosta iesaka pirms reģistrācijas ar tiem iepazīties izvēlētās aviokompānijas mājaslapā.

Tāpat rīta reģistrācija pieejama aviokompāniju “Finnair”, LOT un “Lufthansa” pasažieriem – sākot no plkst.8 lidojuma dienā iespējams reģistrēties noteiktās dienas reisiem. Turpat var nodot arī bagāžu. Pēc reģistrēšanās pasažieris saņem iekāpšanas karti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+