Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
16. janvāris, 2015
Drukāt

Merkele aicina pastiprināt datu uzraudzību (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vācijas kanclere Angela Merkele atbalstījusi plašāku datu novērošanu cīņā pret terorismu, šādu viedokli paužot Bundestāga sēdē, kurā tika apspriestas islāmistu sarīkotās apšaudes Parīzē sekas.

“Mēs neļausim viņiem mūs sašķelt,” uzrunā sanākušajiem paziņoja Merkele, skaidrojot pasākumus, kas Vācijai un Eiropai ir jāveic, lai izvairītos no terorisma un radikālā islāma radītajiem draudiem. Kanclere aicināja uz datu saglabāšanas principa atjaunošanu, kritiķiem uzstājot, ka tas varētu ierobežot preses brīvību un veicināt sabiedrības fundamentālo tiesību pārkāpšanu. “Ņemot vērā gan visu valsts, gan federālo iekšlietu ministru pārliecību, ka mums nepieciešami šādi minimāli datu saglabāšanas periodi, mums vajadzētu uzstāt, ka Eiropas Komisijas iepriekš pārskatītā Eiropas Savienības direktīva tiek ātri ieviesta Vācijas likumdošanā,” uzsvēra Merkele.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ak dievs kāds var būt terorima apmērs ja arī citaslielvalstu kolonija sāks atcerēties savus pāridarijumus!!!

Bijušais Spānijas karalis 79 gadu vecumā kļuvis par burāšanas čempionuBijušais Spānijas karalis Huans Karloss 79 gadu vecumā ir kļuvis par pasaules burāšanas čempionu kopā ar savu komandu sacensībās, kas notika Kanādas pilsētā Vankūverā.
Draugiem Facebook Twitter Google+