×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
26. marts, 2014
Drukāt

Augstskolas aicina uz atvērto durvju dienām

DU_16

Latvijas Universitātes (LU) Juridiskajā fakultātē šodien plkst. 12 sāksies atvērto durvju diena, kurā varēs iepazīties gan ar noderīgu informāciju par tiesību studijām, gan arī ārpusstundu aktivitātēm.

Būs arī iespēja iejusties zināmākajās juristu profesijās un piedalīties tiesas procesa imitācijā fakultātes Tiesu zālē. Interesentus šodien gaidīs arī LU Datorikas fakultāte. Rīt no plkst. 14 līdz 16 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers” notiks Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes (LU MF) atvērto durvju diena. Tās gaitā būs iespēja uzzināt par ārstniecības un farmācijas studiju programmām, apmeklēt slimnīcas modernākos centrus un klīnikas.

Savukārt 3. aprīlī plkst. 11 arī Daugavpils Universitātē (attēlā) ikvienam interesentam, topošajam studentam būs iespēja tikties ar pasniedzējiem, fakultāšu dekāniem, lai uzdotu jautājumus par studiju procesu, studentu ikdienu, studiju programmām, vienoto uzņemšanu, studiju maksu un universitātes organizētajiem pasākumiem. Atvērto durvju dienā ikviens varēs iejusties studenta lomā, ielūkojoties universitātes mācību korpusos un lekciju auditorijās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+