×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Aicina piedalīties konkursā “Mēbele – inovācija” (1)

Foto - blogspot.comFoto - blogspot.com

Rakstāmgalds, kas automātiski maina augstumu, gulta, kas transformējas par krēsliem, skapis ar bīdāmi lokāmām durvīm – tie ir tikai daži inovatīvu mēbeļu piemēri, ko radījuši talantīgi Latvijas cilvēki. Lai “izceltu saulītē” jaunus unikālus risinājumus, mēbeļu izstādes “Baltic Furniture 2014” rīkotāji aicina mēbeļu ražotājus, dizainerus, kokapstrādes studentus un ikvienu interesantu piedalīties konkursā “Mēbele – inovācija”.
“Mūsdienu patērētājam ir svarīgi, lai mēbele būtu ne vien kvalitatīva un skaista, bet arī ērti lietojama un viegli transformējama, tāpēc inovatīva risinājuma ieviešana standarta mēbelē vairs nav nekāds retums. Konkursā aicinām piedalīties gan jau zināmus un atzītus dizainerus, gan amatniekus no Ventspils līdz Ludzai. Ieskatieties savos krājumos, varbūt tieši tur slēpjas kāds inovatīvs dārgums!” uzsver izstādes “Baltic Furniture 2014” projekta vadītājs Edgars Skara.
Lai piedalītos konkursā, interesentiem līdz šī gada 31.augustam jānofilmē līdz 60 sekundēm garš video, kas uzņemts ar viedtālruni vai jebkuru citu videoierīci, un jāatsūta uz e-pastu konkurss@bt1.lv. Video ir jābūt redzamai mēbelei un tās inovatīvi tehniskajam risinājumam.
Iesūtītos video vērtēs mēbeļu rūpniecības eksperts Andris Plezers, dizainers un koktēlnieks Jānis Straupe un izstādes “Baltic Furniture 2014” projekta vadītājs Edgars Skara.
Vērtēšanas kritēriji: produkta risinājuma oriģinalitāte, pielietojamība un dizaina.
“Radīt jaunus, nebijušus risinājumus – vienkāršus, drošus un ērtus lietošanā, nav viegls uzdevums, bet, ja iecerētā ideja izdodas, ar to ir jālepojas un jādalās. Tāpēc aicinu inovatīvu mēbeļu izgatavotājus būt aktīviem, iesūtīt video un pārsteigt mūs ar saviem risinājumiem,” stāsta dizainers un konkursa žūrijas loceklis Jānis Straupe.
Konkursantu iesūtītie video tiks publicēti izstādes “Baltic Furniture” mājaslapā: www.balticfurniture.lv un Facebook kontā: www.facebook.com/baltic.furniture. 8.septembrī tiks paziņots galvenās balvas ieguvējs.
Labākā risinājuma autors balvā iegūs 15 m2 ekspozīcijas laukumu ar standarta apbūvi Baltijas lielākajā mēbeļu izstādē “Baltic Furniture 2014”, kas no 2.oktobra līdz 5.oktobrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.
Konkursa video aicinājumu un inovatīvu mēbeļu piemērus ir iespējams aplūkot šeit: www.youtube.com/watch?v=B722g7X3pRo&feature=youtu.be
Kā zināms, izstāde “Baltic Furniture” ir nozīmīgākais nozares notikums Baltijā, kas katru gadu oktobra sākumā vienkopus pulcē mēbeļu, mēbeļu furnitūras, interjera dizaina priekšmetu un apgaismojuma risinājumu ražotājus un tirgotājus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm, lai vairāk nekā 25 000 apmeklētāju piedāvātu jaunus un inovatīvus nozares produktus. Vairāk: www.balticfurniture.lv
Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Noskatījos ideju par salauztu grabekli ,kā glāžu turētāju-un še Tev-salūza grābeklis. Tā es arī tiku pie glāzu turētāja!

Draugiem Facebook Twitter Google+