Mobilā versija
+22.7°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
24. marts, 2015
Drukāt

Aicina piedalīties konkursā

Foto-LETAFoto-LETA

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi konkursu “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā”.

Katrā reģionā – Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales un Rīgas – tiks izvēlēta viena biedrība vai nodibinājums, kas veiks KM deleģētos uzdevumus. Katrai institūcijai būs pieejami 32 000 eiro uzdevumu veikšanai. Kopumā tam atvēlēti 160 000 eiro. Konkursa uzvarētājiem būs jāorganizē informatīvi pasākumi par interešu aizstāvību un līdzdalību lēmumu pieņemšanā, iesaistot pašvaldības, bibliotēkas, kultūras centrus, muzejus, izglītības iestādes. Būs arī jāorganizē pasākumi, kas sniedz zināšanas un attīsta pilsoniskās prasmes. Konkursa uzvarētājiem būs pienākums sekmēt mazākumtautību pilsonisko līdzdalību un sadarbību, kā arī veicināt Latvijas romu kopienas integrāciju un līdzdalību. Konkursa nolikumu var atrast vietnē www.km.gov.lv, kā arī līdz pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām KM Sabiedrības integrācijas departamentā. Pieteikumi jāiesniedz KM Dokumentu pārvaldības nodaļā līdz 17. aprīlim plkst.
17.

Pievienot komentāru

Rīgu pasludina par Pasaules koru galvaspilsētu (2)Astoņas Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiādes konkursu un kopdziedāšanas dienas svētdien Arēnā Rīga noslēdzās ar otro apbalvošanas ceremoniju un dalībnieku festivāla kora noslēguma koncertu.
Draugiem Facebook Twitter Google+